Forum

outlook ile bir hes...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook ile bir hesaptan farklı bir domaine mail gönderirken otomatik olarak maili gönderen hesaba gizli mail düşmesi

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@CemYilmaz)
Gönderiler: 97
Estimable Member
Konu başlatıcı

herkese merhaba,

şirketimizde mailleri pop3 şeklinde alıyoruz. örn; [email protected] hesabı birkaç kişide tanımlı ve bu hesaptan [email protected] adında farklı bir domain hesabına atılan maillerde, otomatik olarak [email protected] hesabına gizli mail düşmesini istiyorum. bunu nası yapabilirim? bu tarz bir uygulama için kod yazmakmı gerekiyor. acil yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.

Gönderildi : 11/02/2011 13:48

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

herkese merhaba,

şirketimizde mailleri pop3 şeklinde alıyoruz. örn; [email protected] hesabı birkaç kişide tanımlı ve bu hesaptan [email protected] adında farklı bir domain hesabına atılan maillerde, otomatik olarak [email protected] hesabına gizli mail düşmesini istiyorum. bunu nası yapabilirim? bu tarz bir uygulama için kod yazmakmı gerekiyor. acil yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.

bu kullandıgınız mail servere bagli onun üzerinden bu kullanıcıya gelen mailleri su alıcıyada forward et gibi bir secenek varsa yapılabilir

Gönderildi : 11/02/2011 16:05

(@Anonim)
Gönderiler: 0

aynı mail hesabını bir kaç kişiye tanımlamak yerine aynı isimli bir grup kursanız daha sağlıklı olabilir m?

Gönderildi : 28/03/2011 22:00

Paylaş: