Forum

Outlook takvime web...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook takvime web üzerinden görev eklettirme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
319 Görüntüleme
(@FatihTASDELEN)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outlook takvim üzerinden hazırladığım VCS dosyasını web üzerinden link vererek outlook'da otomatik olarak run ettirmek istiyorum ancak tahmin edebildiğim kadarı ile bu vcs dosyasına eklenmeyen e-mailler'de çalışmıyor 3. şahıslar için bunu nasıl çalışabilir hale getirebilirim ? 

Gönderildi : 22/11/2010 16:54

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Merhaba;

hazırlamış oldugunuz *.vcs yada *.ics dosyasını webde ulaşılabilen bir yere koyacaksınız ve bu dosya için link vereceksiniz sonrasında linke tıklayan kullanıcılar ise etkiligi açıp görecek istersen kaydet diyip ajandasına işlemiş olacaklar.

Gönderildi : 22/11/2010 18:44

(@FatihTASDELEN)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Evet eser bey, aynen öyle yaptım VCS dosyaları outlook tarafından çalışmıyordu facebook üzerinden bir etkinlik oluşturup dışa aktar seçeneği ile ICS formatında kaydettim ve oldu şu an bir sıkıntı yok teşekkür ederim

Gönderildi : 23/11/2010 00:42

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Rica ederim iyi çalışmalar.

Gönderildi : 23/11/2010 01:57

(@DenizASLAN)
Gönderiler: 808
Noble Member

Evet eser bey, aynen öyle yaptım VCS dosyaları outlook tarafından çalışmıyordu facebook üzerinden bir etkinlik oluşturup dışa aktar seçeneği ile ICS formatında kaydettim ve oldu şu an bir sıkıntı yok teşekkür ederim

OUTLOOK üzerinde VCS dosyaları ve ICS dosyaları Takvim Etkinlik ekranında Farklı Kaydet komutu verdiğinizde Kayıt Türü kulakçığınızdan seçebileceğiniz bir seçenektir.

Gönderildi : 17/12/2010 20:07

Paylaş: