Forum

Office 2007 Registr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2007 Registration

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@cihanacikgoz)
Gönderiler: 180
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Client bir makinede office programı crack ile activate edilmiş. Şimdi bu office programında geniue hatası alıyorum. Update'ler de yapılmış, office'i kaldırmadan registration şifresi girerek activite ederek lisanslı bir şekilde nasıl kullanabilirim? Araştırdığım kadarıyla registry de 2  kayıt var (Product Id). Office'i açarken şifre soran wizard geliyor fakat doğru şifreyi yazsam dahi install etmiyor başarısız oldu diyor. Bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

Gönderildi : 24/08/2010 16:09

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Merhaba,

Client bir makinede office programı crack ile activate edilmiş. Şimdi bu office programında geniue hatası alıyorum. Update'ler de yapılmış, office'i kaldırmadan registration şifresi girerek activite ederek lisanslı bir şekilde nasıl kullanabilirim? Araştırdığım kadarıyla registry de 2  kayıt var (Product Id). Office'i açarken şifre soran wizard geliyor fakat doğru şifreyi yazsam dahi install etmiyor başarısız oldu diyor. Bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

Bu linkteki çalışmayı uygulayıp, bizlere de gerekli geri bildirimi yaparsanız sevinirim. Saygılarımla.

http://www.mydigitallife.info/2007/01/12/how-to-reset-or-change-microsoft-office-2007-product-license-key-or-volume-license-key-vlk/

Gönderildi : 24/08/2010 16:16

(@cihanacikgoz)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Aynı şekilde olmuyor.

Gönderildi : 24/08/2010 16:54

(@cihanacikgoz)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Outlook'u  full backuplayıp office'i kaldırıp yeniden kursam ve bu full backup'ı dönsem subfolderlar ve ruleler geri gelir mi?  Kullanıcı aynı şekilde outlooku sorunsuz kullanabilir mi?

Gönderildi : 24/08/2010 17:25

(@turgay_kara)
Gönderiler: 40
Trusted Member

Office programını kaldırıp yeniden yükledinizde hesabınız ve mailleriniz olduğu gibi duruyor. Ben bunu bir kere denemiştim sadece oluyormu böyle birşey diye ama yedek almakta fayda var.  Subfolderlar ve ruleler hakkında bir fikrim yok malesef.

Gönderildi : 24/08/2010 18:30

Paylaş: