Office 2007 Registr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2007 Registration  

RSS
cihan acikgoz
(@cihanacikgoz)
Üye

Merhaba,

Client bir makinede office programı crack ile activate edilmiş. Şimdi bu office programında geniue hatası alıyorum. Update'ler de yapılmış, office'i kaldırmadan registration şifresi girerek activite ederek lisanslı bir şekilde nasıl kullanabilirim? Araştırdığım kadarıyla registry de 2  kayıt var (Product Id). Office'i açarken şifre soran wizard geliyor fakat doğru şifreyi yazsam dahi install etmiyor başarısız oldu diyor. Bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

Alıntı
Gönderildi : 24/08/2010 16:09
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="cihan acikgoz"]

Merhaba,

Client bir makinede office programı crack ile activate edilmiş. Şimdi bu office programında geniue hatası alıyorum. Update'ler de yapılmış, office'i kaldırmadan registration şifresi girerek activite ederek lisanslı bir şekilde nasıl kullanabilirim? Araştırdığım kadarıyla registry de 2  kayıt var (Product Id). Office'i açarken şifre soran wizard geliyor fakat doğru şifreyi yazsam dahi install etmiyor başarısız oldu diyor. Bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

[/quote]

Bu linkteki çalışmayı uygulayıp, bizlere de gerekli geri bildirimi yaparsanız sevinirim. Saygılarımla.

http://www.mydigitallife.info/2007/01/12/how-to-reset-or-change-microsoft-office-2007-product-license-key-or-volume-license-key-vlk/

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 16:16
cihan acikgoz
(@cihanacikgoz)
Üye

Aynı şekilde olmuyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 16:54
cihan acikgoz
(@cihanacikgoz)
Üye

Outlook'u  full backuplayıp office'i kaldırıp yeniden kursam ve bu full backup'ı dönsem subfolderlar ve ruleler geri gelir mi?  Kullanıcı aynı şekilde outlooku sorunsuz kullanabilir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 17:25
Turgay_KARA
(@Turgay_KARA)
Üye

Office programını kaldırıp yeniden yükledinizde hesabınız ve mailleriniz olduğu gibi duruyor. Ben bunu bir kere denemiştim sadece oluyormu böyle birşey diye ama yedek almakta fayda var.  Subfolderlar ve ruleler hakkında bir fikrim yok malesef.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 18:30
Paylaş: