Forum

outlook 2007de se&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2007de seçili alanı yazdırma

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
750 Görüntüleme
(@VedatOZTURK)
Gönderiler: 95
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar ;

Outlook 2007'de seçili alanı yazdırma şansımız yokmu ? Biraz araştırma yaptım ve olmadığını gördüm ama okuduğum yazılar hep eski tarihli.Yeni bir gelişme yok mu bu konu hakkında ?  

Mesela outlookta bi mail açıyorum.okuma sayfasında yazdırmak istediğim alanı seçip yazdır dediğim zaman açılan pencereden yazdırma stillerinden 2 tanesi ile karşılaşıyorum.

Birincisi tablo stili : Bu stili seçtiğim zaman alt tarafta "Yalnızca seçili satırlar" kısmını seçtiğimde de mailin içeriğini değilde maili yollayan kişinin adresini adını soyadını ve geliş saatini yazdırıyor.

İkincisi İç Yazışma stili : Bu stilde ise seçili alanı yazdırma seçeneği ile karşılaşamıyorum.

Bu anlattıklarım sadece okuma sayfasında olanlar.Maili çift tıklayıp ayrı sayfada açıp yazdır dediğim zaman seçenekler arasında "tablo stili" olmuyor.

Biraz karışık anlattım farkındayım ama umuyorumki anlamışsınızdır 🙂 Yardımcı olursanız sevinirim... 

Gönderildi : 03/08/2010 17:47

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Vedat bey

Bende şu anda sizinle aynı bilgiye sahibim yani seçili alanı yazdır diye bir bölüm yok.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/08/2010 17:59

(@VedatOZTURK)
Gönderiler: 95
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hakan Bey ; 

Bilgiler için teşekkür ederim.Bu sıkıntıyı Office 2007'nin dezavantajı olarak görebilir miyiz ? 2003'te bu özellik vardı bildiğim kadarıyla.2003'te olupta 2007 nasıl olmaz buna şaşıyorum

İyi çalışmalar dilerim... 

Gönderildi : 03/08/2010 19:49

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

2003 te tecrübe etmedim ama şu anda 2010 kullanıyorum ve bundada yok 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/08/2010 22:23

Paylaş: