Forum

Maili okuduktan son...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Maili okuduktan sonra okundu bilgisi gönderebilmek

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
2,480 Görüntüleme
(@firstx)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Malumunuz bazı sahte mailler nedeniyle maili okumadan ve de kaynağına bakmadan okundu bilgisi göndermek sıkıntılı olabiliyor. Bu yüzden ötürü Outlook Express ile maili okuduktan sonra okundu bilgisi gönderebilmemiz mümkün müdür?

Gönderildi : 08/06/2010 20:21

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Size gelen bir mail BOLT olarak görünüz ve üzerindebelirli bir süre kaldığınızda yada çift tıklayarak o maili açtığınızda okundu kabul edilir ve ayarlarda yapıldıysa karşı tarafa okundu mesajı gider. Sizin yapmak istediğiniz tam olarak nedir?

Gönderildi : 08/06/2010 20:42

(@firstx)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Hoşbulduk, teşekkürler. "İstenen her okundu bilgisini bana bildir" seçeneğini işaretlediğimden ötürü, mail geldiği an benden okundu bilgisi istedi. Ben de iptal seçeneğini işaretledim. Maili okuduktan sonra okuduğuma dair otomatik bilgi göndermek istedim, bu sefer de başarılı olamadım.

Gönderildi : 08/06/2010 20:56

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Outlook 2010'da yaptığım testin sonucu

1 e-maili gönderdim. Maili Outlook 2010 üzerinde okudum. Henüz okundu bilgisi istemedi. Daha sonra başka bir maile geçtim bana okundu bilgisi göndermek isteyip istemediğimi sordu. Ama hayır derseniz tekrar gönderme şansınız yok.

Outlook Express'teki durumu ise bilmiyorum. Saygılarımla.

Gönderildi : 08/06/2010 22:24

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Outlook Expreste okudnu bilgisi için, Araçlar / Seçenekler penceresini açın ve Okundu Bilgisi sekmesine geçin. Bu sekme içerisindeki Gönderilen tüm iletiler için okundu bilgisi iste yazısının yanında bulunan onay kutucuğunu işaretleyin.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 08/06/2010 23:24

Paylaş: