Forum

Office 2007 bilmedi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2007 bilmedigim birsey

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
294 Görüntüleme
(@Registry)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar kolay gelsin.Bir sorunum var da sizlerin yardımcı olabileceğinizi düşündüm.O yüzden değerli vaktinizden biraz çalacagım için şimdiden hem özür dilerim hem de teşekkür ederim.Kısaca sorunumu anlatayım.

Şimdi arkadaşlar benim işletim sistemim Vista Business.Ben bu bilgisayara lisanslı Ofis 2007 yükledim.Şimdi arkadaşlar ben excel dosyasını çalıştırdıgım zaman o excel dosyasında benim daha önceki misal veriyorum. Daha önce benim A adlı klasörümün içinde X adlı bir excel dosyam vardı.Şimdi ben B adlı excel dosyam da çalışırken Excel dosyamın içinde X adlı excel dosyanın adını ve simgesini görüyorum. Yani ben B adlı dosyamda çalışırken  B dosyasının   E sütununda   " [simge]X    " dosyasının adını görüyorum bu şekilde. Anlatabildim mi bilmiyorum. Eğer anlatabildiysem bu sorunu nasıl çözebiliriz. Bu arada ofis2007'i kaldırıp tekrar kurmama rağmen sorun çözülmedi.

Gönderildi : 26/05/2010 18:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Ben pek anlamadım ekran görüntüsü paylaştırmanız mümkün mü acaba ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/05/2010 02:20

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba arkadaslar kolay gelsin.Bir sorunum var da sizlerin yardımcı olabileceğinizi düşündüm.O yüzden değerli vaktinizden biraz çalacagım için şimdiden hem özür dilerim hem de teşekkür ederim.Kısaca sorunumu anlatayım.

Şimdi arkadaşlar benim işletim sistemim Vista Business.Ben bu bilgisayara lisanslı Ofis 2007 yükledim.Şimdi arkadaşlar ben excel dosyasını çalıştırdıgım zaman o excel dosyasında benim daha önceki misal veriyorum. Daha önce benim A adlı klasörümün içinde X adlı bir excel dosyam vardı.Şimdi ben B adlı excel dosyam da çalışırken Excel dosyamın içinde X adlı excel dosyanın adını ve simgesini görüyorum. Yani ben B adlı dosyamda çalışırken  B dosyasının   E sütununda   " [simge]X    " dosyasının adını görüyorum bu şekilde. Anlatabildim mi bilmiyorum. Eğer anlatabildiysem bu sorunu nasıl çözebiliriz. Bu arada ofis2007'i kaldırıp tekrar kurmama rağmen sorun çözülmedi.

Kesinlikle anlaşılırlıktan çok uzak bir yazı olmuş ama tahminimce sizin sorununuz Office 2007 ile değil dosyaları birbirine karıştırmanız. Bu yüzden tekrar tekrar yüklemeniz fayda etmez gibi geliyor.

Siz bence dosyaları farklı dizinlere alın, dosyalara güzel ve açıklayıcı isimler verin.

Büyük ihtimalle sorun düzelecektir; düzelmezse ekran görüntülü bir mesajınızla yola devam edelim ve çözüm arayalım.

Gönderildi : 27/05/2010 16:25

Paylaş: