Forum

outlook 2007 ayarla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2007 ayarlarımı kaydet

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar outlook 2003 de ayarlarım kaydet sihirbazı adında bir tool vardı ve bütün rule'lar nk2 dosyaları mail ayar bilgileri gibi birçok ayarı yedekleyip içeri alabiliyorduk outlook 2007 de böyle birşey kalktımı yoksa başka bir yoldanmı hallediliyor teşekkürler...

Gönderildi : 24/04/2010 03:43

(@alihaydarortul)
Gönderiler: 151
Estimable Member

Selamlar

ayarlarımı kaydet sihirbazı Office 2003 de office araçları altında gelen bir tooldu, Office 2007 de yanılmıyorsam bu tool kalktı.

Outlook profil ayarlarını yedeklemek için kayıt defterini kullanabilirsiniz

"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem\Profiles\Outlook\"

dizinini export edip başka bir makinada export ettiğiniz reg dosyasını çalıştırırsanız outook profilini yeni makinede tanımlamış olursunuz.

reg dosyasında rulelar klasör bilgileri v.b bulunuyor ama tabiki nk2 gibi dosyaları manuel taşımanız gerecek.

Gönderildi : 24/04/2010 04:46

(@TolgaBoysan)
Gönderiler: 2
New Member

Hocam bir sorum olacak yardımcı olursan sevinirim,

Merhaba Benim sorunum şu;

Kullanıcının outlook'daki mailler 1 hafta geriden gelerek siliniyor ama owa'da mailler duruyor,

Tüm rules kaldırdım, outlook profilini değiştirdim, ama sorunu çözemedim acil yardımcı olurmusunuz?

Ayrıca tools/options/others sekmesinde otomatik arşiv seçeneği yok hiç gözükmüyor onuda kontrol ettim 

Tşkler  

Gönderildi : 11/06/2014 15:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba son bir haftada olan mailleri göster gibisinden filtre yapmış olabilir buna bakmalısınız. Outlook versiyonunuz nedir?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 12/06/2014 17:07

Paylaş: