Forum

Windows Mail'den Of...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Mail'den Office Outlook 2007'ye Mailleri ve NK2 Dosyasını Taşıma Hak.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
362 Görüntüleme
(@GokselSonmez)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Windows Vista üzerinde gelen Windows Mail'i kullanan bir kullanıcımın işletim sistemini formatlayarak Windows 7'ye upgrade yapacağım. Fakat maillerini Outlook'a aktaramıyorum. Kullanıcı hesabını Windows Mail'de POP3 olarak, Outlook'da ise Exchange olarak kullanmakta. Ben Windows 7 ye geçiş yaptıktan sonra Office 2007 kurarak mail hesabını Exchange olarak Over HTTP yapacağım.

Fakat formatlama işlemini yapmadan önce Windows Mail'deki Mailleri, Kişileri ve NK2 dosyasını Outlook'a aktarmam gerekiyor. Windows Mailden Ver yöntemini kullanarak mailleri Exchange aktar dedim, aktarma işlemini tamamladı ama mailler Outlook'a düşmedi.

Bu konuda nasıl bir işlem yapmam gereklidir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Konu çok aciliyetlidir.

Gönderildi : 04/03/2010 14:33

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

http://www.cozumpark.com/forums/thread/87352.aspx  buradaki gibi bir hata yapıyor olabilir misiniz ?

Gönderildi : 05/03/2010 03:04

(@SeckinOZ)
Gönderiler: 2
New Member

hiç o şekilde uğraşma windows mailde direkt olarak exchange ver şeklinde bir konum var.ordan exchange ver nasıl olsa sunucuda kalacak.win7 kurduğunda office kuruncada sunucudan çeker.

Gönderildi : 05/03/2010 20:46

Paylaş: