Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

office

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
363 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar  MS officede biçim arkaplan  basılı filigran ekledigimizde ekledigimiz bu basılı fligranın yönlendirmesini nasıl yapabiliriz  çok acil..

not: basılı filigran metin

Gönderildi : 17/01/2010 13:45

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

merhaba arkadaşlar  MS officede biçim arkaplan  basılı filigran ekledigimizde ekledigimiz bu basılı fligranın yönlendirmesini nasıl yapabiliriz  çok acil..

not: basılı filigran metin

Benim bildiğim; Watermark işlemini Word 2007'de yan yada sadece sağa yatık olarak kullanabiliyorsunuz. Saygılar...

Gönderildi : 17/01/2010 13:52

(@Anonim)
Konu başlatıcı

teşekkürler arkadaşımda benim istedigim o degil

Gönderildi : 17/01/2010 14:01

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Öncelikle forum kurallarına göre mesajınızı düzenleyiniz. Başlık açıklamasız olmuş. 

Sayfa düzeni tabından filigrana tıkladığınızda, metin filigranını seçerseniz metini yazabilir, rengini ayarlayabilirsiniz.Yerleşim kısmından da köşegen ya da yatay yapabilirsiniz.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 17/01/2010 14:08

(@Anonim)
Konu başlatıcı

teşekkürlerde arkadaşım benim demek istedigim klavyeden yada programdan figranı yönlendirme

Gönderildi : 17/01/2010 17:45

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

teşekkürlerde arkadaşım benim demek istedigim klavyeden yada programdan figranı yönlendirme

İrfan bey Uğur arkadaşım ve ben sanıyorum ki doğru anladık. Dökümanın ortasında sağa yatık bir acil yazısı var. Bunu ya düz yazarsınız yada sağa yatık yazarsınız. Çizgilerle anlatmaya çalışırsam ----- bu düz yani yataydır. Bu da / sağa yatık halidir. Siz bunu \ bu şekilde kullanamazsınız. Sizin için Office 2010a da baktım ama ya diagonal yada Horizontal yapabiliyorsunuz. Saygılarımla....

Gönderildi : 17/01/2010 21:08

(@Anonim)
Konu başlatıcı

basılı fligranı ekledikten sonra üst bilgi ekliyoruz ve basılı fligran aktif oluyor ve ondan sonra istedigimiz gibi yönlendirebiliyoruz

Gönderildi : 20/01/2010 16:16

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

basılı fligranı ekledikten sonra üst bilgi ekliyoruz ve basılı fligran aktif oluyor ve ondan sonra istedigimiz gibi yönlendirebiliyoruz

Ooo çok iyi. Hemen denedim söylediğinizi, Geri bildirim için teşekkürler. Sayenizde yeni bir şey daha öğrendik. Saygılar...

Gönderildi : 20/01/2010 18:57

Paylaş: