Forum

mıcrosoft word 2003

Bildirimler
Hepsini Temizle

mıcrosoft word 2003

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,126 Görüntüleme
(@ahmetpelit)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba mıcrosoft offıce 2003 kullanıyorum. offıce 2003  acdıgım zaman agır calısıyor. Acılıs esnasında program yanıt vermıyor diyor ve sonra acılıyor. Program acıldıkdan sonra word programı agır calısıyor. Programı kaptmak ıstedımde Bir sorun olustu program duzgun kapatılamıyor dıyor. Kullandıgım isletim sistemi Vista bana bır cozum bulunursa sıze bıldırılecek dıye bir uyarı verıyor. Cozum olarak bana bır guncelleme paketı onerıyor fakat paketı kurdugum zaman sorun hale devam edıyor. Ben cozum olarak Office 2003 kaldırdım yenıden kurdum duzelmedi. Office 2003 u cd den kaldırdım duzelmedı. cd den onar dedim duzelmedı. Offıce 2007 kurdum sıldım offıce 2003 tekrar kurdum duzelmedı.  ama diger office programlarında bi sorun yok gayet saglıklı calısıyor sorun ne olabilir Cozum olarak ne yapmalıyım Kullandıgım offıce ve vista orjınaldır.

Gönderildi : 25/12/2009 17:09

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bilgisayarınızı ilk aldığınızda çalışması nasıldı?

Wista zaten sistemi baya kasıyor.

virus programı  varmı varsa nedir?

Görev yöneticisinde performan ne durumdadır?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/12/2009 17:25

(@ahmetpelit)
Active Member
Konu başlatıcı

Bilgisayarda hersey normal. Hatta offıce programlarının digerlerı duzgun calısıyor. Fakat word de boyle bır sorun yasıyorum. gecen haftaya kadar boyle bısey yoktu. Bilgisayar hp 300 gb hdd 3gb ram intel cenrino islemcı var.

Gönderildi : 25/12/2009 17:31

(@ahmetpelit)
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar yardımcı olacak kımse yokmu

Gönderildi : 25/12/2009 18:52

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Ofisin en son güncellemerini yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu güncellemelerden sonra virus taraması yapın.

Spesifik bir sorun olduğu için nokta atışı yapmak zor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/12/2009 18:59

(@ahmetpelit)
Active Member
Konu başlatıcı

bu islemler bır ıse yaramıyor. sorunun sebebı ne olabılır.Yardımcı olacak kımse yoksa

tek care format atmak olmamalı bunun ıcın herhalde

Gönderildi : 30/12/2009 03:10

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Bir tek word'de sorun olması ilginç. işletim sistemini düzgün çalışan bir tarihe geri yüklemeyi denediniz mi?

Gönderildi : 30/12/2009 12:34

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Kullandığımız bir word belgesinde dolaştırma alıcısına outlook kişi listesinden kişi eklemeye çalıştığımda hata vermekte bu dolaştırma şu şekilde bir onaylamalı bir word belgesi var bir kişiye geliyor belge o onayladıktan sonra diğer dolaştırma alıcısına gidiyor daha sonra o onaydıktan sonra diğerine gidiyor ve onaylama tamamlanmış oluyor. Fakat burada eklemek istediğim kişi listesi geliyor ama eklemem yapamıyorum hata şu : Genel posta hatası. Microsoft Office Word'ü kapatın, posta sistemini yeniden başlatıp yeniden deneyin. Yardımcı olursanız çok sevinirim .Tşk.

Gönderildi : 05/01/2010 12:37

(@Anonim)
Gönderiler: 0

merhaba genelde bu sorunu bilgisayarınıza kurulu olan P2P programlarının yanında gelen browser toolbar neden oluyor aynı sorun bendede olmuştu imesh sorun çıkarmıştı kaldırdım sorun düzeldi diğer bazı P2P programlarıda bu soruna yol açıyor.

Gönderildi : 05/01/2010 18:34

Paylaş: