Forum

Dosya özellikl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dosya özelliklerini otomatik görme

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
288 Görüntüleme
(@ozguraltinel)
Gönderiler: 244
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar. Umarım derdimi anlatabilirim 🙂

Şimdi masaüstümde word belgesi var. Sağ tıklayıp Özellikler-Özet-Açıklamalar kısmına "satış ile ilgili dosya" diyorum ve o şekilde kaydediyorum. mause ile bu dosyanın üzerine geldiğimde bana tür, yazan, değiştirme tarihi gibi bilgilerin yanında "satış ile ilgili" yazısını da getiriyor. Buraya kadar sorun yok.

Şimdi ben bu dosyayı server üzerinde herkese tam paylaştırılmış bir paylaşım klasörüne atıyorum. Orada mause ile üzerine geldiğimde bu açıkmala bölümünü görmüyorum. Göstermiyor.

Nedenini bilen ya da çözümünü bilen varmıdır?

Gönderildi : 25/12/2009 14:10

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bu oluşturduğunuz dosyalardaki görünüm olayı kim bakarsa o bilgisayardaki kişilerin klasör görünüm tercihleri ile ilişkilendirildiği için bakan kişini klasör özelliklerini baz alır.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/12/2009 00:21

Paylaş: