Forum

M.Office 2007 Outlo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

M.Office 2007 Outlook Kullanıcı Hesapları Hakkında

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
311 Görüntüleme
(@ulastetik)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

İyi çalışmalar arkadaşlar.

Office 2007 Outlook' da 1 adet exchange mail hesabı açabiliyorum. Bunu nasıl 2 adet ve üstüne çıkartabilirim ? Outlook' da 2 adet exchange mail hesabı istiyorum acaba nasıl yapabilirim. ?

Yardımlarınız içim şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 22/12/2009 16:25

(@kadirakbaba)
Gönderiler: 895
Noble Member

Outlookta tek profile tek exchange tanımlaması yapabilirsiniz.

Gönderildi : 22/12/2009 18:09

(@ulastetik)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Bende tek profile 2 exchange hesabı eklemek istiyorum.

Örn : [email protected] ve kullanıcı[email protected] şeklinde

Bir arkadaşım olabiliyor dedi sanal hesap mı ne birşeylerden bahsetti ama tam olarak oda bilmediği için sizlere danışmak istedim. Yapılabilir mi acaba ?

Gönderildi : 22/12/2009 20:59

(@kadirakbaba)
Gönderiler: 895
Noble Member

Sanırım siz bu hesaplardaki mailleri aynı anda görmek istiyorsunuz.Hesabı ekleyemezsin manage edebilirsin.Şöyleki default kullanıcına exchange hesabını outlookta tanıttın.Satis olan usera şunu yapabilirsin.AD üzerinden bu kullanıcının özelliklerine gir sonra exchange advanced kısmından mailbox rights kısmından bu mailleri kimin gormesini istiyorsan o kullanıcıyı ekleyerek  full yetki vermelisin sonra outlook tarafında şunu yapacaksın.Bölümleri yanlış hatırlıyor olabilirim. Outlook programını açtıktan sonra araçlar eposta hesapları diğer ayarlar dediğin zaman orada delagates bölümde satışı ekleyeceksin.Sonra defaul olarak senin ilk kullanıcın altta da satis exchange accountu goreceksin satısa gelen mailleri gorebilirsin.

Deneyip haber verir misiniz? 

Gönderildi : 23/12/2009 15:17

Paylaş: