Forum

Outlook 2007 E-mail...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2007 E-mail Export

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@MetinKilincarslan)
Gönderiler: 92
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Outlook 2007 English kullanıyoruz clientlar'da herhangi bir kullanıcının outlook'unu tamamen yedek almak istiyorum (MailBox'ın tamamını yani Deleted Items, Sent Items, inbox, Calender, Drafts) Alma biçimim Outlook Açıkken;

File/Import and Export/Export to a file seçiyorum/Personel Folder File (.pst) tıklıyorum burd karşıma çıkan menüde ben en üst + işareti olan mailbox yerini işaretleyip Include subfolder kutucuğunu dolduruyorum ve yukarda bulunan belirttiğim bütün herşeyin yedeğini almasını istiyorum Next diyorum

Options Bölümünden Replace Duplicates with items exported seçiyorum yeni (hiç bir değişiklik veya kayıp olmaması gerekli) finish diyor export etmeye başlıyor

Daha sonra outlook'u açıyorum problem varmı diyerek onuda Tekrar File menüsüne gelerek Open diyor Outlook Data file seçip export ettiğim .pst uzantılı backup'umu Personal folder olarak outlook'u ma getiriyorum herşey geliyor sadece Deleted items ve clander'ım görünmüyor neden dir silinmiş öğelerim yok

Sizlerden Ricam Outlook'da sorunsuz full e-mail export etmeyi açıklamalı olarak yaza bilirmisiniz.

Teşekkürler, 

Gönderildi : 27/10/2009 14:08

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Paylaş: