Forum

outlook da 1 den &#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook da 1 den çok kişiye mail gönderirken hata veriyor.

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
927 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

arkadaşlar ben adreslerden > yeni den > yeni adres listesinden bir isim verip yeni üyeden üyelerin isimlerini ve mail adreslerini girdim kaydettim deneme maili gönderdiğimde grup a  şöyle bir hata veriyor.

Task 'mail.sarpdental.com.tr - Sending' reported error (0x800CCC0F) : 'The connection to the server was interrupted.  If this problem continues, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).  The server responded: 554 Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)'

sorunlar çıkarıyor göndermeye çalışırken. yada birden çok kişiye gönderdiğimde de aynı hatayı alıyorum giden kutusunda takılıyor ve hata veriyor.

mail hesabını sınıyorum sorun yok tek mail gönderiyorum sorun yok.

Gönderildi : 19/10/2009 19:11

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

mail adreslerinde sorun var ;

cevap bötle bir mail adresi olmadığını belirtiyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2009 19:39

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Merhaba

mail adreslerinde sorun var ;

cevap bötle bir mail adresi olmadığını belirtiyor.

teker teker hepsini kontrol ettim ayrıca kendi adresime ve CC ye de yine kendi adresimi giriyorum hata veriyor ama tek girdiğimde aynı adresi bir sorun çıkmıyor.

Gönderildi : 19/10/2009 20:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

hata nın söylediği bu ama ?  muhtemelende gözünüden kaçan birşeyler olmalı

örneğin siz 50 kişiyi adres listesine eklediniz ve bu hatayı tam olarak nerede alıyorsunuz ? mail sunucusu nedir ? içeride mi dışarıda mı ? outlook ile ilişikili virüs yazılımı var mı ?  maillerin hiçbiri mi gitmiyor ? kuyrukta mı bekliyor ? smtp logları nelerdir ?

bu hatayı size kim gönderiyoe ki muhtemelen sizin smtp server tam detayı nedir ? sağ tıkla - özelliklerde görünür bu hata tüm mail adresler için mi ? yine gelen mailde ek bulunur dat uzantılı burada daha detaylı bilgi yer alır ...

yani bu hata için sorun şu demek kolay değil

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2009 20:41

(@Anonim)
Konu başlatıcı

hata nın söylediği bu ama ?  muhtemelende gözünüden kaçan birşeyler olmalı

örneğin siz 50 kişiyi adres listesine eklediniz ve bu hatayı tam olarak nerede alıyorsunuz ? mail sunucusu nedir ? içeride mi dışarıda mı ? outlook ile ilişikili virüs yazılımı var mı ?  maillerin hiçbiri mi gitmiyor ? kuyrukta mı bekliyor ? smtp logları nelerdir ?

bu hatayı size kim gönderiyoe ki muhtemelen sizin smtp server tam detayı nedir ? sağ tıkla - özelliklerde görünür bu hata tüm mail adresler için mi ? yine gelen mailde ek bulunur dat uzantılı burada daha detaylı bilgi yer alır ...

yani bu hata için sorun şu demek kolay değil

Hocam haklıymışsınız kusura bakmayın adresde bir yanlışlık yok ama oluşturulmamış yani hesap oluşturulmadan biz mail atmaya çalışıyormuşuz sorun çözüldü.

Gönderildi : 21/10/2009 15:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

geçmiş olsun o zaman [:D]

Gönderildi : 21/10/2009 16:24

Paylaş: