Forum

pdf excel çevi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

pdf excel çevirme

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,248 Görüntüleme
(@HAKANBOZTOPRAK)
Gönderiler: 83
Estimable Member
Konu başlatıcı

Mrb pdf olarak kayıtlı 1000 sayfa bir dosyam var.Bu dosyayı excel aktardım ama sayfa 1,sayfa 2 şeklinde sayfa sayfa olarak excel atıyor.Bunu sadece bir sayfada excel atabileceğim bir yol varmıdır.

Gönderildi : 10/09/2009 15:40

(@OrhanAslan)
Gönderiler: 278
Reputable Member

Ben genelde bu siteyi ve bir kaç tane de benzerini kullanıyorum ama hiç bir zaman sizinki büyükülüğünde bir dosya denemedim. İsterseniz bir deneyin ancak convert işlemi vakit alabilir bu yüzden browserinizi kapatmayın.

http://www.pdftoexcelonline.com/

Gönderildi : 10/09/2009 16:12

(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member

Dosyayı ne ile çevirdiniz acaba.Ben bu konuda size acrobat pro öneririm.Lisansınız yoksa deneme sürümünü indirip yapabilirsiniz.

Gönderildi : 25/09/2009 14:40

(@mustafadogan)
Gönderiler: 290
Reputable Member

bende de aynı sorun var.

yalnız ben excel de ğil 140 sayfalık word e yazılmış pdf li bir dökümanı yeniden word e çevirmek istiyorum. Acrobat Reader Pro ile denedim ancak pc kasılıyor ve kitleniyor. bazı sayfaları export ederek denedim ama word e çevirdiğinde sonuç çok kötü oluyor. pdftoword sitesini denedim henüz mailim gelmedi umarım oradan sonuç alabilirim. şayet alamazsam başka bir yol bilen varmı?

ABBYY Fine Reader ile pdf i okutup word e çevirmeyide denedim. ama sonuç onda da aynı berbat.

Gönderildi : 28/09/2009 19:10

Paylaş: