Forum

notebook ve masa &#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

notebook ve masa üstü pc de aynı outlook database kullanımı

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@toprak24_tr)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

merhabalar notebook ve masa üstünde outlook da gönderilmiş ögelerin aynı olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirm acaba yardımcı olursanız sevinirim.

database otomatik kopyalamayı denedim ama 1.5 gb hergün oradan oraya kopyalanmaz

başka çözümleriniz varsa yardım edebilirseniz sevinirim iyi çalışmalar...

Gönderildi : 25/08/2009 16:38

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Yapınız hakkında bilgi verir misiniz?

Gönderildi : 25/08/2009 16:48

(@toprak24_tr)
Active Member
Konu başlatıcı

notebook da ve masa üstünde xp yüklü ve office 2007 kullanıyorum sadece bir wireless modem ve 2 bilgisayar takılı masa üstü bilgisayarımnız var

Gönderildi : 25/08/2009 17:05

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Mailleri ne şekilde alıyorsunuz?

Gönderildi : 25/08/2009 17:40

(@toprak24_tr)
Active Member
Konu başlatıcı

maiileri servis sağlayıcımızdan alıyoruz exchange kurulu değil. pop3 mail sunucusu

ben dışarıda olduğumda bir mail gönderdiğimde iş yerinde de arkadaş benim gönderilmiş ögelerime baktıngında aynı maili başka yere iletilmesini istiyorum yani ben ne gönderdiysem aynısı işyerimde açık olan bilgisayarımda gönderilmiş ögelerde görülsün istiyorum

Gönderildi : 25/08/2009 18:03

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Bildiğim kadarıyla bu yapıda gönderilmiş mailleri göremezsiniz.

Gönderildi : 25/08/2009 18:32

(@SeckinTOKMAK)
Gönderiler: 55
Trusted Member

Yanlış anlamadıysam eğer, mail göndereceğiniz zaman kendinizede cc yaptığınızda,ve desktop pc deki outlookunuzda sizden gelen maillerle ilgili bi kural tanımlayıp gönderilmiş öğelere taşı dediğinizde işinizi görmüyormu?

Gönderildi : 25/08/2009 20:35

(@bariscagri)
Gönderiler: 58
Estimable Member

Merhabalar;

Arsivinizin Mail Servis Saglayicinizda Tutmaniz Mumkun ise Sorunun Cozuldugunu Gozlemliyebiliriz.

Cumlelerinizi Dikkatlice Okudugumda Bir Anlam Kaymasi Olabilir Suphesiyle. Siz Disarda Oldugunuzda, Daha Onceden Yolladiginiz Maili Arkadas Gormek IStiyorsa.

Local Arsivinizi Paylasima Acin. Dier Makinelerin Arsivlerinide Paylasim Alaniniza cevirin.

Saygilarimla..

Gönderildi : 16/09/2009 06:41

Paylaş: