Forum

Office Xp SBE TR ye...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office Xp SBE TR ye ingilizce yama kurulumu

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
701 Görüntüleme
(@OsmanBahaEroglu)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Çalıştığım firmada Office XP SBE TR kurulumu yaptım ancak bazı kullanıcılar ingilizce istedi. Netten "OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-enu.exe" 57,5 MB lık patch dosyasını indirdim ancak bilgisayarınızda bu yazılım yüklü değildir diyor. Acaba bu patch office xp professional içinmidir? Oysa açıklamasında tüm versiyonlarıyla uyumludur diyor.Office Xp SP3 yamasını yaptım.

"Office XP SP3 English - Patch for Office XP Office XP Service Pack 3 (SP3) provides the latest updates to Microsoft Office XP. SP3 contains significant security enhancements, in addition to stability and performance improvements.

This service pack applies to any level of Office XP. It contains all updates included in Office XP Service Pack 1 (SP1) and Office XP Service Pack 2 (SP2), and updates released after SP2.

Microsoft recommends you to use the Office Update site to determine if your computer requires this update before installing it."

Bu patchle alakalı bilgisi olan varsa yada SBE için elinde yama olan varsa paylaşabilirmi?

Teşekkürler

Gönderildi : 22/07/2009 16:45

(@cenkbaranak)
Gönderiler: 253
Reputable Member

merhaba,

türkçe kurulum yaptığın office programının yamasıda türkçe olmalıdır.aşağıdaki linkten indirip yükleyebilirsin. Şayet bu patch i geçmenin amacı office programını ingilizce yapmaksa bu şekilde olmaz.ingilizce office cd sine ihtiyacın var..

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=85af7bfd-6f69-4289-8bd1-eb966bcdfb5e

Gönderildi : 22/07/2009 17:02

(@OsmanBahaEroglu)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Evet amaç türkçe office i ingilizce yapmak. Şirkette bürokrasi hat safhada. TR cdsini getirtene kadar 2 gün geçti. Tekrar aynı rampayı tırmanmak istemediğim için eğer bi patch ile haloluyorsa halledeyim dedim. Demek halledemiyoruz. Teşekkürler

Gönderildi : 22/07/2009 17:11

(@cenkbaranak)
Reputable Member

🙂 ne yazıkki olmuyor. Bildiğim kadarıyla eng > tr geçişi mümkün fakat bunun tersi mümkün değil ingilizce cd gerekli.

Gönderildi : 22/07/2009 17:28

(@OsmanBahaEroglu)
Eminent Member
Konu başlatıcı

O zaman bana pazartesinin yolları göründü. Sağol hocam paylaşım için

Gönderildi : 22/07/2009 18:04

(@cenkbaranak)
Reputable Member

önemli değil...

Gönderildi : 22/07/2009 18:24