Forum

Office 365 tüm mail...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 365 tüm mailboxlar için Otomatik yanıtlar

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
571 Görüntüleme
(@altansimsek)
Gönderiler: 212
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Office 365 üzerinde tüm mailboxlara şirket dışından özellikle resmi ve dini bayramlarda atılan maillere otomatik yanıt tanımlamayı nasıl yapabilirim ? 

Gönderildi : 17/06/2019 15:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Mantık olarak, öncelikle kişilerin mesajını kendinin sisteme girip sonra açmaması lazım.

Daha sonra siz aşağıdaki komutlar ile kullanıcıların ayarladıkları mesajları sizin belirleyeceğiniz tarihler arasında aktif etmeniz mümkün.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/06/2019 19:34

(@altansimsek)
Gönderiler: 212
Reputable Member
Konu başlatıcı

Gönderen: Rıza ŞAHAN

Mantık olarak, öncelikle kişilerin mesajını kendinin sisteme girip sonra açmaması lazım.

Daha sonra siz aşağıdaki komutlar ile kullanıcıların ayarladıkları mesajları sizin belirleyeceğiniz tarihler arasında aktif etmeniz mümkün.

Rıza hocam vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, ben her halde tam olarak yapmak istediğimi anlatamadım kusuruma bakmayın, yapmak istediğim resmi ve dini bayramlarımızda firmamız tatilken bizlere mail atan tüm dış kişilere ''şu tarihler arasında firmamız tatildir'' vb. şeklinde bir yanıt gönderimini sağlamak. 

Gönderildi : 18/06/2019 08:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

Çözüm tam olarak istediğinizi karşılamakta. Kullanıların her birinin adı soyadı adresi iletişim nosu vs. ayrı olduğu için her biri ofis dışı yanıtlayıcıya bilgisini girecek siz ise yukarıdaki komutlar ile zaman belirterek durumu aktif edeceksiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/06/2019 11:36

Paylaş: