Forum

Spam Mail için Önle...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Spam Mail için Önlem?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
569 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar;

Sayın Hakan Uzuner öncelikle sizlerin arasında olmak çok güzel. Bilgileriniz istifade etmek ayrı bir nimet. Hizmetlerinizden dolayı size ve forumdaki emektar arkadaşlara da  teşekkür ediyorum.. 

Öncelikle arkadaşlar acemi birisi olarak. araştır baya hem de kesin bir sonuç bilgi akışı bulamadım. Benim sorunum şirketimizin çalışanlarına vermiş olduğu maile sürekli sysnetincorporated.com uzantılı domain üzerinden farklı isimlerden mail almaktayım.  

Bu konu 4 yıl önce 2 defa Anonim tarafından düzenlendi

Gönderildi : 28/12/2019 17:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Öncelikle hoş geldiniz, ancak burası benim kişisel bloğum değil, 17.000 üyesi olan bir platform olduğu için doğrudan bana hitap etmeniz bence çok hoş değil. Bu arada bana hitap ettiğiniz için de cevap vermiyorum, forumda dolaşıyordum moderasyona takıldığı için post önüme düştü.

Öncelikle mail içeriğini sildim çünkü doğrudan link, telefon ve reklam içerikleri vardı.

Basitçe bir spam sorunu yaşıyorsunuz diye düşünüyorum. Maili engelledim demişsiniz nereden engellediğinizi öğrenebilir miyiz? Yani MTA olarak ne kullanıyorsunuz, Anti Spam için ne kullanıyorsunuz?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/12/2019 18:29

Paylaş: