Forum

Kurumsal Yandex mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kurumsal Yandex mail boxlarını yedekleme?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
7,884 Görüntüleme
(@MehmetOzdemir)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba, kurumsal yandex mail hizmetini kullanıyoruz, 150 ye yakın mailbox'umuz ve %98 performansla çalışıyor. 

Tek endişem mailerin sadece sunucuda olması (IMAP tercih ediyoruz ve eskiden beri IMAP olduğu için değiştirmek te mantıklı gelmiyor.) Tüm mail boxları gene giden herşeyiyle yedekleyecek bir third party yazılım ve farklı çözüm var mı bildiğiniz. 

Gönderildi : 07/02/2020 14:49

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Gönderen: @MehmetOzdemir

Merhaba, kurumsal yandex mail hizmetini kullanıyoruz, 150 ye yakın mailbox'umuz ve %98 performansla çalışıyor. 

Tek endişem mailerin sadece sunucuda olması (IMAP tercih ediyoruz ve eskiden beri IMAP olduğu için değiştirmek te mantıklı gelmiyor.) Tüm mail boxları gene giden herşeyiyle yedekleyecek bir third party yazılım ve farklı çözüm var mı bildiğiniz. 

Selamlar @MehmetOzdemir

Aşağıdaki linkteki  gibi  bir  ürün  buldum  client  bilgisayarlarına  kurarak yedekleme  yapabilirsiniz Technical veya  Enterprise  lisans işinizi  görecektir.

* Programı kullanmadım  ancak temel  mantık imap  bilgileri  ile  yandex e  bağlanarak  pst  veya  alternatif yöntemler ile  export  yapıyor 150 kullanıcı az  bir  kullanıcı  değil sadece  şifre  değişimi  vb  durumlarda  backup programında da  değiştirme gerekliliği  gibi noktaları  atlamamanız  gerekecektir.

https://www.cubexsoft.com/yandex-backup/

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 07/02/2020 17:36

Paylaş: