Forum

Surgate Spamgateway...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Surgate Spamgateway Hakkında

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,682 Görüntüleme
(@birkanherdinc)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar surgate spamgateway kullanan varsa önemli bir kaç sorum olacaktı.

Surgate üzerinde kuyruktaki maillerin gitmesi için ne yapmalıyız. Gün içerisinde beklemek çok uzun zaman alıyor.

Aynı qmail deki gibi qmHandle -a komutu tarzında bir şey varmı (forced)

Gönderildi : 14/06/2016 13:41

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member

Merhaba,

Surgate CLI dan baglanarak force edebiliyorsunuz.

Eski sürümler de arayüzden force yoktu ama yeni sürümlerinde olacağı söyleniyordu, bilginize.

Eğer sorun yaşıyorsunuz Surgate support ekibinden destek alabilirsiniz.

Gönderildi : 22/07/2016 18:52

(@birkanherdinc)
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşekkür ederim.

Gönderildi : 30/07/2016 19:46

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

surgate, comodo tarafından satın alındığından, şuanki durumu nedir bilmiyorum, ama Gokan bey'e katılıyorum, daha fazla pazarlama ve reklam sürecine girmeliler.

Türk şirketlerinin, yabancı rakiplerine karşı dezavantajları mevcut, hepsinden bahsetmek zaman açısından mümkün değil, birkaç noktadan bahsedeyim.

fiyat noktasında, rakipleriniz 1 liraya maliyet yaptığı bir ortamda, 3 katına maliyet yapıp, piyasada rekabet etmek gerçekten zor bir iş.

arge olarak kaliteli personeli elde tutmak için, ciddi bütçeler ve sosyal olanaklar gerekiyor, burada da x3 yine karşınıza çıkar.

vergi olarak, her nekadar teknokent vb. platformlarda çeşitli avantajlar sağlansada, yabancı rakipleriniz bu konuda yine avantajlı olur. bkz. dublin, san jose

ülke insanın teknolojiye, arge sürecine bakışı ve melek yatırımcı konusunda zaten fazlası ile gerideyiz.

birde her firmayı kapsamamakla birlikte, ürettiği çözümün zirvede olduğuna inanarak, geliştirmeye devam etmeyip, sahip olduğu müşterilerine gereken ilgiyi göstermeyen o kadar çok yerli firmamız var ki, alternatif aramak zorunda kalıyorsunuz.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/08/2016 12:09

(@birkanherdinc)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Surgate'in korumaili için 1000 kişi üzeri fiyat aldım, fiyat epeyce bir pahalı geldi açıkçası,

Surgate yazılımı gerçekten rakiplerine göre iyi iş çıkartıyor yinede

Gönderildi : 16/08/2016 16:33

Paylaş: