Forum

Outlook kaybolan ma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook kaybolan mailler

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
400 Görüntüleme
(@NiyaziSaral)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Yardım rica ediyorum.

Geçen hafta birden bire ofisteki bazı kullanıcılar Outlook üzerinden mesaj atarken mesajların kaybolması sorunu yaşadık. Mesajlar yerine gitmiyor ve herhangi bir hata da alamıyoruz. Mail sunucumuz yurt dışında ve web üzerinden emsaj atınca sorun yok. Yani sunucuda sorun gözükmüyor. Sorun 587 portu veya ISP (Türk telekom)

Böyle bir problem yaşayan var mı?

Gönderildi : 14/03/2016 12:57

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu günlerde telekom tarafında biraz sıkıntırlar var. İnternet hizmeti aldığınzı birimi arayarak netleştirebilrisiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/03/2016 21:22

Paylaş: