Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Otomatik mail gönderme

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
441 Görüntüleme
(@ibrahimhalil)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Şirketimizdeki bilgisayarlarda windows live mail ve outlook kurulu. Her kullanıcının gönderdiği maillerin bir kopyasını otomatik olarak [email protected] mail adresine gönderilmesini istiyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Gönderildi : 08/09/2015 14:35

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Gönderilen maillerin kopyasını almamk outlook üzerinden değil de sunucu üzerinden yapılması gereken bir işlem mail alt yapınızda ne kullanıyorsunuz ? Live Mail 'mi ? Live mailin böyle bir alt yapı verip vermediğini bilmiyorum bu yüzden soruyorum. 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 08/09/2015 15:41

(@ibrahimhalil)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Gönderilen maillerin kopyasını almamk outlook üzerinden değil de sunucu üzerinden yapılması gereken bir işlem mail alt yapınızda ne kullanıyorsunuz ? Live Mail 'mi ? Live mailin böyle bir alt yapı verip vermediğini bilmiyorum bu yüzden soruyorum. 

Natro firmasından hizmet alıyoruz. Oraya da sordum sunucularımız üzerinde kopya bırak özelliği bulunmamamktadır dediler.

Gönderildi : 08/09/2015 20:49

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Bildiğim kadarıyla natro'da Mail enable kullanıyordu. Mai enable üzerinde var böyle bir özellik ancak bu ayar sunucu bazlı olduğundan dolayı paylaşımlı bir mail sunucuda aktif etmezler. 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 09/09/2015 11:54

Paylaş: