Forum

yandex mail aktarma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

yandex mail aktarma,

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,336 Görüntüleme
(@bilalhaksever)
Gönderiler: 354
Honorable Member
Konu başlatıcı

gmail de bulunan maillerimi yandex maile aktarmak istiyorum.
ama başarılı olamıyorum.
gelen mesaj "Hesaba bağlanamadı. Adresi ve şifreyi kontrol edin.
Doğru olduklarından eminseniz, bağlanmaya çalıştığınız hesapta IMAP protokolüne erişimin aktif olduğundan emin olun." diyor.
Bu ayarlarıda yapıyorum gene olmuyor.

Bunlara ek olarak gmail güvenlik kısmında  Daha az güvenli uygulamalar sekmesindeki ayarları yapıyorum gene olmuyor.

Bazı cihazlar ve uygulamalar, verilerinize erişmek için güvenli olmayan oturum açma teknolojisi kullanır.

Devre dışı bırak seçeneğinin belirlenmesi, daha az güvenli bu cihazların ve uygulamaların Google Hesabınıza erişimini engeller.

Etkinleştir seçeneğinin belirlenmesi yetkisiz hesap erişimi olasılığını artırır, ancak daha az güvenli bu cihazları ve uygulamaları kullanmaya devam etmenize olanak tanır.

Problem hakkında bilgisi olan varmı. 

Gönderildi : 08/12/2014 01:20

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

gmail de bulunan maillerimi yandex maile aktarmak istiyorum.
ama başarılı olamıyorum.
gelen mesaj "Hesaba bağlanamadı. Adresi ve şifreyi kontrol edin.
Doğru olduklarından eminseniz, bağlanmaya çalıştığınız hesapta IMAP protokolüne erişimin aktif olduğundan emin olun." diyor.
Bu ayarlarıda yapıyorum gene olmuyor.

Bunlara ek olarak gmail güvenlik kısmında  Daha az güvenli uygulamalar sekmesindeki ayarları yapıyorum gene olmuyor.

Bazı cihazlar ve uygulamalar, verilerinize erişmek için güvenli olmayan oturum açma teknolojisi kullanır.

Devre dışı bırak seçeneğinin belirlenmesi, daha az güvenli bu cihazların ve uygulamaların Google Hesabınıza erişimini engeller.

Etkinleştir seçeneğinin belirlenmesi yetkisiz hesap erişimi olasılığını artırır, ancak daha az güvenli bu cihazları ve uygulamaları kullanmaya devam etmenize olanak tanır.

Problem hakkında bilgisi olan varmı. 

https://yardim.yandex.com.tr/mail/letter/collector.xml

Merhabalar Buradaki yönergeleri takip ettiniz mi? 

Gönderildi : 31/12/2014 14:16

(@cihandikmen)
Gönderiler: 44
Trusted Member

Hesabı doğrulayamama, adres ve şifre tekrarı dediğine göre
Authentication ile ilgili bir sıkıntı var demektir. Doğru giriş
yaptığınızdan emin olun. Gmail tarafında bu işlemleri yapıp doğru giriş
yapıyorsanız yandex mail tarafında Ayarlar'dan "posta almak" => "diğer hesaplardan e-posta alma" seçeneğini tıklayıp yeni yandex mailinizi girip onaylamanız gerekir.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 07/01/2015 13:56

Paylaş: