Forum

Mailing - Newslette...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mailing - Newsletter Sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
396 Görüntüleme
(@HazarOzan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, ilk konumun soru pek hoşuma gitmiyor ama, ileriki zamanlarda benimde yardımcı olabileceğim şeyler olacaktır, o yüzden özürle başlamak istiyorum.

Sizlerden yardım istediğim konu, mailing sisteminin tüm istemcilerde sorunsuz çalışmasını sağlayacak sistem.

Mailing html'sini style kodladığım zamanki sorun, gmail hotmail vb tarayıcı istemcilerinin css kodlarını siliyor olması. Sadece table kullandığım zamanki sorun ise outlook 2007de bozuk gözükmesi ve bu sorunu hiçbirşekilde çözemedim, sanki heryere padding vermiş gibi gözüküyor, imageler sağ sola kayıyor vs. Map ile yaptığım zamansa thunderbird dışında hiçbirşeyde çalışmıyor, yeni thunderbirdlerdede çalışmıyor aslında o yüzden map olayını tamamen boşverdim. html export alırken denemediğim program kalmadı, Corel tamamen kafasına göre takılıyor, ek imageları görmüyor vs, Photoshop'ta çıktı aldığım zaman ise outlook 2007de olan sorun tüm görüntüleyicilerde oluyor: Şuanda en başarılı olan Fireworks, freehand'i denemiş değilim ama oda farklı birşekilde sorun çıkartacaktır eminim. Firework'sun çalıştığı kodlara ne gibi bir ekleme yapabilirim, veya ne düzenleyebilirim başka'da 2007de sorun çıkmasın: Şimdiden Tekkürler.

Gönderildi : 05/09/2013 16:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33072
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Örnek bir tasarım var mı, bu bir web sitesi üzerinde değil mi, yani bunu html olarak hazırlayıp mail sistemine kodu giriyorsunuz?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/09/2013 14:47

Paylaş: