Forum

Gmail Toplanti Odas...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gmail Toplanti Odasi Takvimi Olusturma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,255 Görüntüleme
(@sayidibattal)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Bi konu hakkinda acil yardiminiza ihtiyacim var yardimci olursaniz gercekten cok tesekkur ederim.

sirketimizde e-mail sistemi olarak gmaili kullaniyoruz outlook ile baglantili olarak. bizim 4  ayri toplanti odamiz var ve bu toplanti odalari icin takvim olusturup  diger kullanicilar ile paylasmak istiyorum.

daha aciklayici olmasi acisindan bi ornek vermek istiyorum;

herhangi bir  x kullanicisi paylasilmis olan toplanti odasina girip toplanti odasini rezerve edebilicek  y kullanicisi da ayni toplanti odasini rezerve etmek istediginde o odanin rezerv edildigini gormesini istiyorum.bu islemi nasil yapabilirim bi fikri olan arkadas varsa gercekten cok sevinirim. tesekkurlerr.

Gönderildi : 08/04/2013 12:37

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba
Google Apps uygulamasını uzun süre önce test etme imkanım olmuştu. Google Türkiye ile soru cevaplarım olmuştu ve böyle bir özellik vardı. http://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=tr&answer=1686462 buradan yararlanabilirsiniz.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/04/2013 17:23

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Paylaş: