Forum

plesk panele mudaha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

plesk panele mudahale etmeden mail yonlendirme

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
416 Görüntüleme
(@ersankucukoglu)
Gönderiler: 1
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Oncelikle calısmalarınızdan dolayı tum ekip arkadaslarınızı tebrik ediyorum.

Benim soyle bir sorunum var 

Hizmet verdiğimiz bir sirkete  urun satınaldıkları yanı bayiileri oldukları firmalardan almıs oldukları mail adreslerı var ornegin :  [email protected] 

[email protected]
[email protected]   gibi birden fazla mail adresi bulunmakta bu mail adresine gelen mailleri daha oncelerde sırket ıcerınde kurulu olan bilgisayardan outlook da kurallar yardımıyla sırket ıcındekı  kendi mail hesaplarına yonlendirebiliyorduk. fakat gittikce yapı büyüdü ve su an kurallar yeterli gelmez oldu. Su an musterimiz bizden profesyonel bir cozum yolu ıstıyor sızden bana bır yol gostermenizi istiyorum.

Umarım acıkca yapmak ıstedıgım seyı anlatabildim.
En onemli nokta  bayiisi oldugumuz fırmaların vermıs oldugu mail adreslerını degıstırme veya onların plesk paneline mudahale sansımız olmaması.
İlginize ve Yardımlarınıza Şimdiden Teşekkür Ederim. 

Gönderildi : 27/11/2012 19:26

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Hocam diğer firmadan hizmet alamaya devam ederek ve bu hizmete müdehale etmeden profesyonel bir yapı kurmanız zor.

Gönderildi : 29/11/2012 17:15

(@mertkibar)
Gönderiler: 856
Noble Member

özgür beye katılıyorum.. yanliz dediklerinizden bir anlam çıkartamadim..

Gönderildi : 02/12/2012 03:57

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Clinet üzerindeki bir program vasıtası ile yönlendirme yapmak istiyor. Ama bu her zaman çok sağlıklı olmayacaktır.

Gönderildi : 02/12/2012 14:22

(@ErincKuzu)
Gönderiler: 35
Trusted Member

Paylaşımlı bir sunucu yerine dedicated bir sunucu kullanmanız taktirde sorunu çok kolay çözebilirsiniz.

Gönderildi : 04/12/2012 12:57

Paylaş: