Forum

Thunderbird silinen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Thunderbird silinen mailler

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,056 Görüntüleme
(@SerhatKoroglu)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Thunderbird kullanıcısının mailleri silindi. Inbox dosyasını yedekleyip silmeye çalışırken maillerin bazıları tümden silindi. Mailleri önce locale kopyalayacaktım fakat inbox dosyasını geri dönüşüme gönderdikten sonra geri yükledim. Fakat bazı mailler kaybolmuştu. Durum biraz karışık biz de çözemedik. Giden mailleri geri getirmenin bir yolu var mı? Sunucuda da depolanmamış. 
Recovery yazılımıyla getirmeye çalıştık fakat şu anki inbox dosyasını getirebildik. Başarılı bir recovery programı ile o dosyanın eski versiyonunu getirebilir miyiz? Bildiğiniz iyi bir program var mı? Ya da dosyayı nasıl çekebiliriz?

Gönderildi : 26/07/2012 02:41

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

İnbox Dosyasını Silsen Geri Getirebilirdin. Ama İçerisindeki Mail'i Sildiğin İçin Geri Getirmen İmkansız Thunderbird'in Böyle Bir Desteği Yok Ne Yazık ki. Sistem Geri Yükleme ile Sistemi Eski Bir tarihe Çağırdığında Gelme İhtimali Yüksek ... Dene Bakalım İnşallah Çözüm Olur.

Gönderildi : 26/07/2012 12:18

(@SerhatKoroglu)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sistem geri yükleme özelliği aktif değildi. Yani C sürücüsü için kapalı durumdaydı. Daha sonra aktifleştirilirse işe yarar mı?

Veya bir dosyaya ait önceki sürümü başka bir yolla getiremez miyim?

En son ihtimal bu inbox dosyasını veri kurtarma firmalarından destek alarak getirebilir miyim?

Gönderildi : 26/07/2012 16:02

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Ne Yazıkki Getiremezsin Outlook Olsa Belki Diyeceğim Ama Thunderbird ile Aynı Sorunu Yaşadım Ben Getiremedim.

Gönderildi : 28/07/2012 15:11

Paylaş: