Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gmail (Depolama kotanızı aştığınız için iletiniz gönderilemedi)

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
5,370 Görüntüleme
(@mehmethanifi)
Gönderiler: 458
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba; 2 gündür Gmail hesabımızdan mail atamıyoruz. Atmak istediğimizde ise Depolama kotanızı aştığınız için iletiniz gönderilemedi uyarısı alıyorum. yeni bir gmail hesabı açtım ve mevcut gmail hesabımda bulunan bütün gelen maillerimi yönlendirdim. şuan mevcut gmail hesabımda hiç mail yok. Bu durumda bile mail gönderemiyor yine aynı uyarıyı alıyorum. Google mail ayarlarından "Hesaplar ve içe aktarma işlemi" kısmında benim 7633 MB kotamın şu anda 7628 MB'ını (%99) kullandığımı söylüyor. hesabımda hiç mail olmadığı halde bu değerin neden böyle olduğunu anlayamadım. Mail lerimi aktarmadan önceki durumda bu şekildeydi. Farklı bir mail adresi açmak istemiyorum. Depolama alanımıda artırmak istemiyorum. Ne yapabilirim?

Teşekkürler...

Gönderildi : 06/10/2011 12:14

(@melihaltun)
Gönderiler: 197
Estimable Member

Gönderilmiş öğelere bakarmısın orası da dolu muhtemelen

Gönderildi : 06/10/2011 13:10

(@mehmethanifi)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Gönderilmiş öğelere bakarmısın orası da dolu muhtemelen

Melih hocam gönderilmiş öğeler dolu ama gelen kutumda 1200 adet mail vardı. Ben bunları başka bir yere taşıdım. Taşımadan önceki boyutum ile taşıdıktan sonra ki boyutum aynı değişen bir durum yok. Çözemediğim nokta orası?

Gönderildi : 06/10/2011 13:56

(@melihaltun)
Gönderiler: 197
Estimable Member

Kendi Gmail hesabımda gönderilmiş öğelerden sildim sonrada Trash lardan sildiğim zaman depo alanımın boyutu düştü  oralardan gereksizleri silersen düşcektir diye düşünüyorum.

Gönderildi : 06/10/2011 14:56

(@mehmethanifi)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Kendi Gmail hesabımda gönderilmiş öğelerden sildim sonrada Trash lardan sildiğim zaman depo alanımın boyutu düştü  oralardan gereksizleri silersen düşcektir diye düşünüyorum.

Melih hocam muhtemelen alan satın almak zorunda kalacağım yardımınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 06/10/2011 15:00

Paylaş: