Forum

Lotus Notes datalar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Lotus Notes dataları Outlookta açmak

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
776 Görüntüleme
(@SelimPEHLIVAN)
Gönderiler: 49
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar ben elimdeki Lotus Notes dosyasını Outlookta nasıl açılır hale getirebilirim.Outlook 2010 da convert edilmesi gerekiyor diye biliyorum yalnız nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olabilcek varmı acaba..?

Gönderildi : 16/02/2011 13:48

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

NSF to PST convert Tool satın almanız gerekmektedir. Ücretsizini ben bulamadım açıkcası. Tek kullanıcılı satın alırsanız zaten 50 usd civarıdır. Yanlız dikkat edin NSF çevirmek için Administrator sertifikası gerekmektedir. Eğer yoksa hiç satın bile almayın o dosyayı convert edemezsiniz.

Convert işleminden sonra ek olarak outlook içerisine atıp oradan açabilirsiniz.

Gönderildi : 16/02/2011 16:53

(@harun_sever)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Merhaba,

NSF to PST convert Tool satın almanız gerekmektedir. Ücretsizini ben bulamadım açıkcası. Tek kullanıcılı satın alırsanız zaten 50 usd civarıdır. Yanlız dikkat edin NSF çevirmek için Administrator sertifikası gerekmektedir. Eğer yoksa hiç satın bile almayın o dosyayı convert edemezsiniz.

Convert işleminden sonra ek olarak outlook içerisine atıp oradan açabilirsiniz.

merhaba rafet bey, NSF to PST convert Tool satın almak istiyorum internet baktığımda 300 usd civarında sizin bahsettiğiniz 50 usd olan halen mevcutsa linkini buradan veya özelden göndermeniz mümkünmü.

Teşekkürler, iyi akşamlar.

Gönderildi : 16/11/2011 20:43

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Soruyu cevaplarken neden linkini eklememişim veya adını yazmamışım inanın bende hatırlamıyorum. Muhtemelen o anlık bir unutkanlıktır.

Biraz araştırıp birkaç telefon görüşmesinden sonra mevcut programı buldum.

http://www.transend.com/default.asp  Transendmigrator olarak adlandırılıyor programın adı. Tek bir user lisansı olarak satın alabiliyorsunuz. Biraz önce kontrol ettim 50 usd değil 49 usdmiş 🙂 .... Program birçok formattan birçok formata convert işlemini gerçekleştirebiliyor.

Siz deneme sürümünü indirip gerçekten işinizi görecek mi diye kontrol ediniz. Ben kullandım tek sorun türkçe karekterli contact adreslerde harf hatası ile convert ediyor. Bunun dışında çok nadir bir kaç maili convert edemiyor yani by pass ediyor. Tek dezavantajı kurduğunuz yerde convert işlemi yapabiliyorsunuz bu nedenle tek tek yapmak zorundasınız nsf convertleri.

Umarım işinizi görür.

Gönderildi : 18/11/2011 01:54

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 544
Honorable Member

Arkadaşlar ben elimdeki Lotus Notes dosyasını Outlookta nasıl açılır hale getirebilirim.Outlook 2010 da convert edilmesi gerekiyor diye biliyorum yalnız nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olabilcek varmı acaba..?

Quest firmasının yazılımlarını kullanarak 30 kullanıcıya kadar bir demo lisans talep edebiliyorsunuz.Demo lisansın yaptığı sadece maillerin konu kısımlarına QUEST yazısını koymaktır. 

Gönderildi : 25/11/2011 16:12

Paylaş: