Forum

mail enable mailler...

Bildirimler
Hepsini Temizle

mail enable maillerimiz inbound kısmında bekliyor

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
355 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

bu konu ile alakalı daha önce ki konuyu göremediğim için açtım yada bulamadım. 

Sunucum server 2003 r2 üzerinde mail enable standart plesk 9.3 yüklü  bu güne kadar herşey güzeldi fakat ne olduysa bütün mail trafiğmiz kitlenmiş durumda inbounda bekliyorlar ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmadım anlamadım birşey engelliyor maillerin düşmesini sanki log kayıtlarında bir iki spam enegelleme gördüm onalrı kaldırdım onun hariisnde hiç birşey anormal gözükmüyor . eğer buna benzer bir sorun daha önce başına gelmiş olan ve ya bana yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa çok acil yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim. iyi günler

Gönderildi : 25/08/2010 16:08

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Filter bölümünde hiç kural var mı ?

Ayrıca smtp loglarında tam olarak ne görüyorsunuz ? kuyrukta bekleyen maillerin sağ bölümünde neden beklediği yazar , orada hata olarak aldığınız bilgiyi bizimle paylaşırmısınız.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/08/2010 18:18

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba hakan bey

filter bölümünde kural da yokdu . fakakt sorunum düzeldi bana ecel terleri döktürdükten sonra çözümü ise sadece sunuya reset atmak oldu . Bilgilendirmeyide geç yazıyorum anca fırsat bulabildim. ilginç olanı log kayıtlarında da hata gözükmemesi anlamadım valla. ilginiz için teşekkür ederiz.

Gönderildi : 25/08/2010 18:22

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Geçmiş olsun, geri dönüş için teşekkür ederiz

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/08/2010 18:22

Paylaş: