Bildirimler
Hepsini Temizle

varolmayan id.bir adresi maile bağlama  

RSS
Okyanus Turan
(@OkyanusTuran)
Üye

Merhabalar

Öğreneğin kullanıcı@microsoft.com.tr olarak alınan bir ID. adresinin live maile nasıl bağlanacağı hakkında bilgi veririmisiniz.

Alıntı
Gönderildi : 01/12/2009 18:52
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

http://login.live.com/ adresine girerek eğer daha önceden kayıtlı değilse bir msn oturum açma adresi ekleyebilirsiniz ama e-posta adresinize doğrulama kodu gidecektir ona tıklamanız gerekmekte.Doğrulama yapmadan sadece Live Messenger oturumu açma username ve password u oluşur Live Mail den oturum için mail i doğrulamak gerekecek....

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2009 19:20
Okyanus Turan
(@OkyanusTuran)
Üye

Benim Şuan kuLLandığım msn adresi Okyanus@microsoft.com.tr ben bu adresi sadece msn oLarak kuLLana biLiyorum.ben bu adresi Live e bağLamak istiyorum.bu adrese gönderiLen maiLLeri görebilmeLiyim.misaL Okyanus@hotmail.com da yapabiLdiğim herşeyi yapabiLmeLiyim

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2009 14:51
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

Selam

Şimdi gmail de pop3 ile hesap tanımlaması yapılabiliyor.Ancak hotmail de bu işlem yapılıyor mu emin değilim.Bunun haricinde bu işlemin yapılabilmesi için Okyanus@microsoft.com.tr mail adresinin microsoft.com.tr sunucularında aktif olmasıyla birlikte sizin bu mailbox a ulaşabilmeniz lazım.

Kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2009 15:27
Paylaş: