Forum

Outlook 2007 ' de A...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2007 ' de Adres Sorunu

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@BurakAkdeniz)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar Sitenize Az Önce Üye Oldum Şuanda Yaşadığım Bir Sorunum var Şirketimizde Exchange 2003 server Client Pc Lerde Outlook 2007 var Diğer Bütün Pc Ler Normal Bir Pc de Şöyle Bir Sorun Var Mail Atarken Adres Seçminde Örnek  A harfine Bastığımızda A ile Başlayan Bütün Adresleri Listeliyor Ama Şuanda adresleri Listelemiyor Hatırlamıyor Ama Adres Defterin Elle Seçebiliyoruz Bilirsinizki Dünyaca Adres Var El İle Çok Zor Oluyor Sorun Nereden Kaynaklanıyor Acaba ? Yardımlarınızı Bekliyorum Herkese İyi Forumlar.

Gönderildi : 02/11/2009 13:29

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Merhaba, Hoş geldiniz.

C:\Documents and Settings\user\Application Data\Microsoft\Outlook altında outlook.NK2 isimli bir dosya görüyormusunuz?

Bu dosyanın boyutuna bakın ve 0 kb göstermiyorsa outlook programını kapatıp dosyayı bir yere yedekleyin ve silin. sonra tekrar outlook'u çalıştırın bir yere mail atın ve outlook'u kapatın. Aynı dosyayı oluşturup oluşturmadığına bakın. eğer yeniden outlook.NK2 dosyası oluştuysa tekrar outlook'u kapatıp aldığınız yedek'i geri alın ve programı açıp tekrar deneyin.

Gönderildi : 02/11/2009 14:19

(@BurakAkdeniz)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Hoşbulduk..

Vermiş Olduğunuz C:\Documents and Settings\user\Application Data\Microsoft\Outlook altında outlook.NK2  dosyası yok dediğiniz gibi denedim ama oyle bir dosya yaratmıyor 🙁

Gönderildi : 02/11/2009 15:01

(@selimtanrikulu)
Reputable Member

o zaman şurayı kontrol edermisin;

Outlook 2007'de  Araçlar, Seçenekler, Tercihler, E-Posta Seçenekleri, Gelişmiş Elektronik Posta Seçenekleri altında Kime, Bilgi ve Gizli alanlarını tamamlarken ad öner seçeneği seçili mi?

Gönderildi : 02/11/2009 16:38

(@BurakAkdeniz)
Active Member
Konu başlatıcı

evet selim hocam seçili yeni bir pc outlok 2007 kurdum bütün herşey sıfır ve nk2 dosyası otamatik ilk mailden sonra oluştu sorunu bu şekilde ayarladım o sistem şuanda çalışır vaziyette pek müdahele edemedim artık o sistemde outlook 2007 ayarlarını sıfırlamak ve baştan kurmak olacak ilgin için çok teşekkur ederim eger o şekilde olursa yarin burada bu başlık altında paylaşacağım sizlerle şimdilik hoşcakalın..

Gönderildi : 02/11/2009 17:45

(@selimtanrikulu)
Reputable Member

Muhtemelen onarım / yeniden kurulum problemini çözecektir.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 02/11/2009 18:11

(@BurakAkdeniz)
Active Member
Konu başlatıcı

Kesin Çözüm Outlook 2007 kurulumu yapmak hata neresinden kaynaklandı bilemiyorum ama baştan kurdukdan sonra herşey normale döndü ve isim tamamlama çalışır vaziyete geldi herkese iyi forumlar.. tekrar teşkkür ederim selim hocam ilgin için..

Gönderildi : 03/11/2009 21:20

Paylaş: