Forum

Microsoft Office ve...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Office ve Windows 7 Toplu Lisans

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
461 Görüntüleme
(@MustafaAksu)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim.Başbakanlığa bağlı bir kurumda çalışıyorum görevim çözümleyici.Benim sorum şu : Kurumumuzda toplam 30 bilgisayar var kimisinde windows vista kurulu kimisinde windows 7 home basic ve ultimate kurulu ancak hiçbirinin lisansı yok . Benim tek CD den tüm bilgisayarlara ofis ve Windows 7 ultimate kurmak istiyorum . yani tek elden 30 tane lisans kodu ile ayrı ayrı hem windows ofis hem de windows 7 ultimate kurma şansım var mı ? Bir de böyle şansım varsa Çözümpark ailesinden bunu satın alma şansım var mı ya da bana, lisansları satın alabileceğim firma önerebilirler mi ? Konuyu yanlış yerde açtıysam şimdiden özür dilerim ? Kolay gelsin

Mustafa AKSU

Gönderildi : 03/02/2012 17:01

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Güzelmiş başbakanlık kurumunda lisanssız pcler :)) Tabi bu işin şakası.
Makinalarınız aynı konfigürasyonda ise eğer tek bir tanesini kurup diğerlerine imaj basabilirsiniz.Windows7 üzerinden lisans numaralarını tek tek girerek aktifleştirebilirsiniz. Satınalma konusunda Piramit bilgisayar ile görüşebilirsiniz. www.pirmit.com.tr sponsorlardan olup fiyatları iyidir. Box lisans kullanabilirsiniz makina çöpe gitse dahi lisansı kullanabilirsiniz. 210$ civarında tek bir tanesi.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/02/2012 17:05

(@MustafaAksu)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim.

Gönderildi : 03/02/2012 17:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Ben teşekkür ederim keyifli çalışmalar.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/02/2012 18:18

Paylaş: