Forum

volume lisans takib...

Bildirimler
Hepsini Temizle

volume lisans takibini nasıl yapıyoruz?

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
869 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba arkdaşlar,

lisanslama ile ilgili makaleyi okudum ellerinize sağlık,

5 volume lisansım ile 5 pcye  diyelim kurulum yaptım.pcnin birine format atıp yeniden yükleme yaptığımda bana sorun yaratırmı.volume lisanslarımın takibini nasıl yapmalıyım sonradan sorun yaşamak istemiyorum .aslında amacım 5 erli olmak üzere toplam 35 ofis lisansım , 6 vede  5 li vista lisansım var.bu lisansları nasıl yönetmem gerekli.

Teşekkürler,

Gönderildi : 15/06/2008 00:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33014
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

sorunu tam anlamadım çünkü volume lisansı takip etmek sorun değil , 50 adet xp almış isem istediğim 50 makine benim için lisanslıdır ve BSA içinde böyle bu nedenle lisans sayınızı geçmeyin yeterli. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/06/2008 06:44

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Hakan Bey,

volume lisansım ile ofis 2007 kurulumu yaptım.aktivasyon sırasında "izin verilen en fazla kurulum yapıldığından.."şeklindeki uyarı alarak  aktivasyonumu internet üzerinden yapamadım.

aktivasyon ve update ler de sorun yaşamak istemiyorum.volume lisanslarda böyle bir sorun olması normalmidir?bunun için hangi open lisansı hangi pcye kurduğumu takip etmem mi gerekecek?

Teşekkürler,

Gönderildi : 15/06/2008 14:29

Paylaş: