Forum

general SOCKS serve...

Bildirimler
Hepsini Temizle

general SOCKS server failure(Tor)

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
951 Görüntüleme
(@AliSenturk)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

kali linux'da internete cıkışımı torbrowser üzerinden değilde aynı yol ama bir farklısı olan service tor komutunu kullanarak Tor'u başlatmak istedim.köprü belirtmediğim için bağlanmadı!birçok yabancı makalede köprü eklemenin yolları yazılmış bende o yollu izleyerek köprü eklemek istedim . köprü eklemek icin  apt-get install obfs4proxy komutu ile obfs4proxy yi indirdim bridggedb sitesinden obfs4 güncel köprüleri aldım  torrc dosyasına ekledim ayrıca indirmiş olduğum obfs4proxy dosya yolunuda belirtim. terminal'den tor komutunu başlattım fakat general socks server failure hatası alıyorum.

sorun neyden kaynaklanıyor atladığım yer neresi yada nerede hata yaptığımı cözemedim birçok makale okudum uyguladım bir sonuça ulaşamadım.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların ve üstadların yardımlarına ihtiyacım var

obfs4 köprüleri ile bağlanmak istediğimde aldığım hata ve config dosyası ; 

LOG     https://pastebin.com/embed_js/4xaAbsAq

Gönderildi : 06/09/2017 22:41

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

kurulum adımlarınızı referans adrese göre tekrar gözden geçirin, adım adım gitmenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=4hp2WZEF8Sg

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/09/2017 03:42

(@AliSenturk)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

İlginiz için teşekkür ederim Turan bey sanırım anlattımım yanlış oldu, kusura bakmayın sorumu tekrar toparladım .sorunum torbrowser ile ilgili değildi ,service tor  ile alakalıydı.Tor browser ile olan sıkıntı bağlantılımı diye değinmek istedim.

Gönderildi : 07/09/2017 05:29

Paylaş: