Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

ipcop 2.0

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
353 Görüntüleme
(@YasinOzbek)
Gönderiler: 141
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar ipcop 2.0 kurulumu yaptım yalnız advancedproxy ve url filter programlarını kuramıyorum kullandığım sürümle bir ilgisi olabilirim.

Gönderildi : 12/11/2011 13:12

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Hata nedir? Bi alt sürüm kurarak test ettinizmi.

Gönderildi : 12/11/2011 23:28

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Arkadaşım ipcop 2.0 için addon güncellemeleri  yok bir süre sonra çıkar.Url filter yerine copfilter,adwancedproxy yerinede zaten üstünde web proxy kurabilirsin.

Gönderildi : 21/11/2011 20:18

(@memisayata)
Gönderiler: 23
Eminent Member

İpcop 2.0.2 Test OLUMLU,

Adwancedproxy yerine : web proxy ( Default )

URL Filter için Link : http://home.earthlink.net/~copplus/  ( Eklenti )

Gönderildi : 06/12/2011 21:58

(@resulkurekci)
Gönderiler: 155
Estimable Member

kurulumla ilgili bir yazı varmıdır acaba veya siz nasıl kurdunuz ben kurmaya calıstım addon server kurulması gerekıyor seklınde bir ibare alıyorum yardımcı olursanız cook iyi olucak

Gönderildi : 08/12/2011 20:23

(@memisayata)
Gönderiler: 23
Eminent Member

kurulumla ilgili bir yazı varmıdır acaba veya siz nasıl kurdunuz ben kurmaya calıstım addon server kurulması gerekıyor seklınde bir ibare alıyorum yardımcı olursanız cook iyi olucak

İnternet üzerinde birçok makale deki gibi Kurulumu normal olarak kurunuz,

Yukarda belirttiğim gibi : http://home.earthlink.net/~copplus/  ( Eklenti ) yükleme yapınız,

Linkte belirtilen Not bölümündeki ayarları aktif hale getirince Aktif kullanabilirsiniz,

Gönderildi : 12/12/2011 15:15

(@resulkurekci)
Gönderiler: 155
Estimable Member

konuyu tekrar acıyorum ama ben sırf o işlem olmuyor diye freebsd ye gecmistim fakat tekar ipcop 2.0 ı kurmak istiyorum fakat coppulus eklentisini kuramadım ayrıntılı biri anlatabilirmi acaba

Gönderildi : 27/02/2012 19:26

Paylaş: