Forum

Juniper ssg20 lisan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Juniper ssg20 lisansı nasıl yenilenir? Lisans Yenileme Sorunu.

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
507 Görüntüleme
(@sukrukavurmaci)
Gönderiler: 138
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Ben juniperin lisansı bittikten sora 1ay trial lisans kullandım. Sora tekrar lisansımı yenilemeye karar verdim. Ücretini ödedikten sora faturamı kargo ile yolladılar. Ancak ne lisans keyi var ne de başka birşey. Ne de bir sözleşme... Sadece fatura var.

Juniperin web arayüzünden  screenos update kısmından update yapmak istediğimde hata verio. Servere ulaşamadığını söylüyor. Web sitesinden girip kontrol ettiğimde hala eski trial lisansı kullanıyor gibi görünüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Derdimni junipere nasıl ulaştırabilirim?

Yani bir ayar eksikliği filan mı var anlayamadım. Şimdiye kadar sıkıntı olmamıştı bu lisans işi. (Bu sene 3. senem juniper ssg20 ile)

Juniper Network firması bu lisanslama işini nasıl yürütüyor?

Teşekkür ederim...

Saygılarımla...

Gönderildi : 14/08/2010 13:16

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

juniper ' a destek veren firmalarla görüşün sizi yönlendirebilirler.

Gönderildi : 14/08/2010 16:13

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Merhabalar

Ben juniperin lisansı bittikten sora 1ay trial lisans kullandım. Sora tekrar lisansımı yenilemeye karar verdim. Ücretini ödedikten sora faturamı kargo ile yolladılar. Ancak ne lisans keyi var ne de başka birşey. Ne de bir sözleşme... Sadece fatura var.

Juniperin web arayüzünden  screenos update kısmından update yapmak istediğimde hata verio. Servere ulaşamadığını söylüyor. Web sitesinden girip kontrol ettiğimde hala eski trial lisansı kullanıyor gibi görünüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Derdimni junipere nasıl ulaştırabilirim?

Yani bir ayar eksikliği filan mı var anlayamadım. Şimdiye kadar sıkıntı olmamıştı bu lisans işi. (Bu sene 3. senem juniper ssg20 ile)

Juniper Network firması bu lisanslama işini nasıl yürütüyor?Teşekkür ederim...

Saygılarımla...

normalde mail ile keyler geliyor webden register ediliyor 

http://kb.juniper.net/KB9917

Gönderildi : 16/08/2010 14:46

(@AhmetKececiler)
Gönderiler: 22
Eminent Member

Update yaparken servera bağlanamıyor hatası alıyor iseniz kutunun tarih ve saatlerinizi kontrol etmenizde fayda var. Bir de benimde başıma gelen bir durum var bir müşterimde günceleme yaptığım tarihde juniper serverlarında sorun vardı ve tam 3 ay aktif edememiş tim bu durumda disti 3 ay boyunca bana trial lisans vermişti. lisanslar seri ve maz adresine işleniyor dolayısı ile juniper serverlara bağlanıp otomatik aktivasyon yapılıyor ancak bu olmuyor ise satın aldığınız firma ile görüşün yardımcı olmaları gerekli. Yada en kötü durumda  [email protected] adresine durumu anlataqn bir mail atarsanız mailde seri numarası modeli ve mac adresi de olmalı yardımcı oluyorlar. Daha önce bana offline aktivasyon dosyası yolamışlardı.

Gönderildi : 03/12/2010 22:37

Paylaş: