Forum

Juniper web filitri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Juniper web filitring url filitrelemesi yapmıyor

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
374 Görüntüleme
(@sukrukavurmaci)
Gönderiler: 138
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba daha önce konuşuldumu bilmiyorum baktım aradığımı bulamadım. Ancak şöyle bir sorunum var.

Genel müdürümüz şans oyunlarını tamamen kapatmamı istedi ancak. Gambling kategorisini kapattım Girilen diğer siteleri web filitringden ekledim. Yine de web filitringden eklediğim sitelere girio makinalar Kafayı çizcem. Neden engellemiyor bu cihaz web filitring kategorisini anlayabilmiş değilim. 

Teşekkür eder bir an önce cevabınızı bekler şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. 

Not : Tüm lisanslar mevcuttur.

Gönderildi : 19/09/2009 20:04

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Sn. Sukru,

Öncelikle konu başlıklarını konu ile alakalı seçmenizi rica ediyorum. (Ek yazı yazmanıza gerek yok (ben,yine,yapamadım,olmuyor v.b.)

Sorunuza gelince juniper olarak kullandığınız ürün modeli nedir ?

Yaptığınız kısıtlama işlemindeki adımları yazmanızı rica edeceğim. Bende juniper kullanıyorum gayet başarılı mutlaka yaptığınız adımlarda bir eksiklik vardır.

Gönderildi : 19/09/2009 22:59

(@sukrukavurmaci)
Gönderiler: 138
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hocam saolun dediğiniz gibi bir yerde hata yapıyordum. Buldum. Hata da şu idi kategoriyi oluşturuyorum güzel ancak farklı gruba uyguluyorum. çalışıyor ancak gidip farklı gruba uyguladığım için istediğim grupta çalışmıyor. kafam durmuş o zaman herhalde sora düzelttim teşekkürler ilginize

Gönderildi : 23/09/2009 19:10

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Rica ederim. Geri bildirim için biz teşekkür ederiz.

Gönderildi : 24/09/2009 00:01

Paylaş: