Forum

YouTube'a girmenin ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

YouTube'a girmenin kesin ve en güvenli yolu | cozumpark.com

28 Yazılar
11 Üyeler
0 Reactions
1,198 Görüntüleme
(@eroldursun)
Gönderiler: 2174
Famed Member

ilk yöntem

sözün kısası """"""youtubejacker""""""""""""" kurun :))) sorunsuz bağlanıyorum böyle

Gönderildi : 19/12/2008 19:09

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member
Konu başlatıcı

ilk yöntem

Pardon ama sizin için ilk yöntem nedir?

Gönderildi : 19/12/2008 19:57

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

ilk yöntem

sözün kısası """"""youtubejacker""""""""""""" kurun :))) sorunsuz bağlanıyorum böyle

aynen hocam süper bişeymiş bu direk sorgu sual vs yok giriyoruz saolun.

bütün herkeze bilgiler için teşekkürler [:)]

Gönderildi : 19/12/2008 20:35

(@Anonim)
Gönderiler: 0

ilk yöntem

"C:\Windows\System32\drivers\etc klasörünü açın " dediğiniz

Gönderildi : 20/12/2008 00:06

(@sinankahraman)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

ilk yöntem

"C:\Windows\System32\drivers\etc klasörünü açın " dediğiniz

Demek istediğinizi tam olarak anlayamamakla birlikte (ben hala rahatlıkjla girebiliyorum) , dediğinizden çıkardığım sonuç galiba benim bahsettiğim yöntem de artık işe yaramıyor. Doğrumu anladım  acaba?

Gönderildi : 20/12/2008 04:39

(@doganbayraktar)
Noble Member

Ek olarak dns kısmını 4.2.2.1 ayarladığımızda bazı programların çalışmasına izin vermiyor.Bugun internet üzerinden çalışan bir programızı çalıştırıken bunu gözlemledim.

bu dns lerden youtube değil ama justin.tv adresine girebiliyoruz ek bilgi olarak paylaşmak istedim 

bu siteden derbi maçları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz [:)]

Gönderildi : 20/12/2008 17:33

(@ahmetkucuk)
Gönderiler: 93
Estimable Member

Hani sitemiz yasaldı, kamuoyuna açıktı ve bu yüzdende mahkeme kararıyla yasaklanmış bir siteye erişmek için, yasağı herkes rahatça çiğnesin diye yöntem göstermek hoş ve uygun değildi! Boşuna mı koyulmuştu bu yasak? Atamıza hakaret eden bir siteyi neden ciddiye alıyorsunuz! Aldırmaya çalışıyorsunuz...Atam 70 yıl önce söylemişti bu günlerin geleceğini.. Vay be Eğer bu mesajı silecekseniz, konuyla birlikte silin ve lütfen böyle konular açılmasın!

Gönderildi : 22/12/2008 02:34

(@doganbayraktar)
Noble Member

Hani sitemiz yasaldı, kamuoyuna açıktı ve bu yüzdende mahkeme kararıyla yasaklanmış bir siteye erişmek için, yasağı herkes rahatça çiğnesin diye yöntem göstermek hoş ve uygun değildi! Boşuna mı koyulmuştu bu yasak? Atamıza hakaret eden bir siteyi neden ciddiye alıyorsunuz! Aldırmaya çalışıyorsunuz...Atam 70 yıl önce söylemişti bu günlerin geleceğini.. Vay be Eğer bu mesajı silecekseniz, konuyla birlikte silin ve lütfen böyle konular açılmasın!

Sayın Ahmet KÜÇÜK,

Sitemizde illegal bir bilgi zaten verilmemektedir.Gösterilen bu yöntem sadece kişileri bilgilendirme amaçlıdır.Sonuçta T.C. başbakanı bile buraya erişim için bir yöntem gösteriyorsa diğer hiç kimseye söz düşmemesi gayesindeyim.

Saygılar.

Gönderildi : 22/12/2008 12:07

(@sinankahraman)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Ahmet Bey;

Sırf Atatürk' e hakaret ediliyor diye bir siteye girmeme gibi bir  şeyi kabul etmemek lazım, aksine o siteye girip o terbiyesizliği yapanlara anladıkları dilden cevap vermek lazım. Konuyu farklı yerlere çekmeye çalışmanında bir anlamı yok, ayrıca YouTuBe girenleride Atatürk düşmanı ilan etmeninde bir anlamı yok. Burada açılmış olan postun amacı sadece bir siteye nasıl girileceğinin yolunu göstermektir ve bunun ötesine geçemez. Kimseye illakide bu siteye girin deme hakkına sahip değiliz. İsteyen giriş yapar istemeyen yapmaz. Böyle konuların açılmamasını istemenizde anlayışla karşılanıp ayrıca değerlendirilecektir.

Gönderildi : 22/12/2008 21:57

Sayfa 2 / 2
Paylaş: