Forum

.Net Framework Bağı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

.Net Framework Bağımlı Derleme Bulma Aracı

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
522 Görüntüleme
(@volkanalkilic)
Gönderiler: 137
Estimable Member
Konu başlatıcı

Eminim ki birçok dot.net geliştiricisi "tamam şimdi hazır" dediği uygulamanın farklı bir bilgisayarda çalışmamasına şahit olmuştur. Bu duruma sebep olabilecek birçok etken olsa da genelde karşılaşılan sorun gerekli derlemelerin (üçüncü parti dll, exe) uygulamanın çalışacağı bilgisayarda bulunmamasıdır. İşte tam da bu sorun için ücretsiz bir araç geliştirdim ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu aracı kullanarak herhangi bir dot.net uygulamasının diğer hangi derlemelere ihtiyaç duyduğunu kolayca tespit edebilir ve gerekli derlemeleri kopyalayabilirsiniz. Umarım faydasını görürsünüz.

Aracı orijinal makaledeki linkten indirebilirsiniz;

Gönderildi : 14/12/2016 23:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, Link bir şirket adresi içeriyor ve ürün satışı yapılıyor, bu nedenle lütfen kişisel bloğunuz var ise onun üzerinden paylaşırsanız çok memnun oluruz. Yani birisi ürün önerse ve siz link' i paylaşsanız sorun olamz ama ip ucu olarak paylaşıp link' in bir şirket adresine gitmesi kurallarımıza reklam olarak uygunsuz düşüyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/12/2016 09:09

(@volkanalkilic)
Gönderiler: 137
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Hakan bey,

Böyle bir algı oluşacağını düşünmemiştim açıkçası.

Yeni link  https://mega.nz/#!st5ywBKL!ny81iTOhY7NfPz412au2RtRlatZ0CI--gpAaWS8JHXE

Gönderildi : 16/12/2016 15:59

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Sorma, zaten bizim yazdıklarımız her zaman bizim algımız değil, bunu görüp bize söylenme ( şikayet diyelim ) çok fazla, çünkü bir yerde bu kadar IT uzmanı var ise bir o kadar onlara ürün satmaya çalışan insan var ve bu konularda düzeni korumak çok güç olabiliyor, yoksa direkt "hımmm, bu yazar ondan tolerans gösteriyorlar" oluyor.

Bu arada sana bir blog yakışır bence.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/12/2016 05:19

Paylaş: