Forum

Logo E-Fatura kurul...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Logo E-Fatura kurulumundan önce Trend Micro Officescan'ı unload edin.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
566 Görüntüleme
(@RafetHASAL)
Gönderiler: 2
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar.

Kurumumda muhasebe departmanı Logo kullanıyoyor.

Bu hafta başı e-fatura modülünü kurmaya gelmişler.

Anca antivirüs e-fatura programına ait güncelleme yapan \\muhasebeserver\logo\go3\logoconnect\prg\logoconnectsys.exe isimli dosyayı karantinaya almış.

Trend Micro nun default karantina dosya boyutu 5mb olduğu için muhtemelen dosya silinmiş. Officescan üzerinden Exclusions da konum olarak orayı göstersek de antivirüs logoconnectsys.exe isimli dosyayı güncelleme için çalıştığında fark edip, ya temizliyor yada karantinaya alıyor.

Bu sebeple arkadaşlar birkaç kez kurulum yaptıktan sonra bana ulaştılar.

Bende Officescan'ı unload ettikten sonra exe dosyayı yerine koyup, Logo'cu arkadaşın uzuktan bağlantı ile gerekli güncellemeyei yapmasına izin verdim. Şu anda e-fatura çalışıyor.

Gönderildi : 06/01/2016 17:57

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Bilgilendirme için teşekkürler. Konuyu ipucu başlığı altına alıyorum.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/01/2016 00:32

Paylaş: