Forum

Outlook 2013 Herhan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2013 Herhangi Bir Maili İstediğin Gün ve Zamanda Göndermek !!!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
442 Görüntüleme
(@ferhatyilmaz)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba,

Şirkette Kullanıcının isteği olan bir işi sizinle paylaşmak istedim. Örn: Kullanıcı istediği bir zamanda önemli olan bir maili göndermek istiyor. İnsanlık hali o gün unutmamak için maili bu günden hazırlayıp gönderiyor. Ve ayarladığı tarihte o mail otomatik olarak gidiyor. Şimdi bu basit işlemi anlatacağım.

Mail yazdığımız pencerede "Seçenekler" sekmesine giriyoruz. Sağ tarafta "Teslimi Geciktir" seçeneğine giriyoruz. Açılan pencerede göndereceğimiz tarih ve saati seçip "Kapat" butonuna basıyoruz. " Gönder" butonuyla maili gönderiyoruz. Maili gönderdik ama mail ayarladığımız tarih ve saate kadar bizim "Giden Kutusu" kısmımızda bekleyecek zamanı gelince de otomatik olarak gönderilecektir.

Herhangi bir yerde hatam varsa lütfen düzeltin. Faydalı olabildiysem ne mutlu.

İyi günler. 

Gönderildi : 15/10/2014 13:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
http://office.microsoft.com/tr-tr/outlook-help/HP001232817.aspx

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 16/10/2014 01:00

Paylaş: