Forum

RDCMan (Remote Desk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

RDCMan (Remote Desktop Connection Manager)

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
2,910 Görüntüleme
(@FuatCeylan)
Gönderiler: 13
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bir çoğunuzun bildiği ve benim şahsen windows 7 de çok sık kullandığım bir araçı hatırlatma niyetine sizlerle paylaşmak istedim.

RDCMan (Remote Desktop Conection Manager) Julian Burger tarafından tasarlanan bir uzak masaüstü bağlantı konsol araçıdır, işlev olarak microsoftun remote desktop gibi birden çok uzak masaüstü bağlantılarını yönetir fakat daha kullanışlı ve yeni özeliklere sahib günlük çok işinize yarayacağını düşünüyourm özelikle çok fazla sunucuya sürekli bağlanmak isteyenler için.
en önemli özeliklerinden biri sunucuları gurublandırabilyor olaması ve tek bir komutla bir gruptaki tüm sunuculara bağlanması veya bağlantıyı kesmesi, ben kullanıyorum ve da çok memnunum umarım sizin de işinize yarar.

Direkt Download link : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21101

Gönderildi : 26/09/2012 19:34

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

uzun süredir bende kullanıyorum...

paylaşım için teşekkürler. 

Gönderildi : 26/09/2012 19:44

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

bilgi için teşekkürler. MRemote da güzel bir program alternatif olarak bende bu programı eklemek isterim. 🙂

Gönderildi : 27/09/2012 12:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Bilgi için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/09/2012 18:12

(@tolgaasik)
Gönderiler: 383
Illustrious Member

Tüm gün elimin altında olan ve sık sık kullandığım bir tool, herkese tavsiye ederim.

Gönderildi : 29/09/2012 17:37

Paylaş: