Forum

1 Soru 1 Cevap: Azu...

Bildirimler
Hepsini Temizle

1 Soru 1 Cevap: Azure MFA Provider

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
504 Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32933
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Soru: Azure Active Directory > MFA Server > Select Server settings altında neden MFA Server indirme linki yok?

image001

Cevap: Muhtemel ücretsiz veya geçici (Free/trial) hesap ile MFA denemesi yapmaya çalışıyorsunuzdur. Ne yazık ki bizimde pek çok müşteri ve Eğitim için kullandığımız bu yöntem Mart 2019 itibari ile Microsoft tarafından kaldırılmış. Sadece ücretli üyelikler için aktif durumda.

image002

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/05/2019 15:00

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Bilgilendirme için teşekkürler hocam .

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 21/05/2019 20:01

Paylaş: