Forum

Hp 6730b Recovery p...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hp 6730b Recovery partition clonlama hk.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
384 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar,

İlk olarak gerçekten çok güzel bir platform burası emeği geçen herkeze teşekkürlerimi borç birlirim. Ufak ta olsa bir sorunum var ve bilgi sahibi olan üstadlarımdan yardımlarını rica edicem hp6730 b model notebookta Hp_recovery ve Hp_tools partitionlarını sildim ve sıfırdan vista kurulumu yaptım fakat driverlerini kurduktan sonra işletim sistemin stabil çalışmadığını tespit ettim kafama takılan ve merak ettiğim konu şu aynı marka ve model bir notebook tan Hp_recovery ve Hp_tools partitionlarını kendi bilgisayarıma clonlayıp kurulum yapabilirmiyim ?

Gönderildi : 27/03/2009 15:01

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Merhaba evet dediğiniz sekilde recovery partitionu clonlayıp kurulum yapabilirsiniz.İyi calışmalar

Gönderildi : 27/03/2009 16:23

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Nasıl yapıcalacğına erişkin bilgi sahibiyseniz paylaşımlarınızı bekliyorum hocam yardımcı olursanız sevinirim

Gönderildi : 27/03/2009 17:03

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Merhaba  bu işlemde ilk once recovery partitionu olan diski kenid diskinize komple clonlayın.Clonlama işlemiden sonra kendi diskinizi notbooka takın ve başlangıcta F10 tuşu ile recovery işlemlerinizi gercekleştirerek ,işlemlerinizi tamamlayabalirsiniz.Ayrıca eğer aynı marka ve model notbook varsa elinizde recovery dvdleri oluşturarak ta notbookunuza  kurulum yapabilirsiniz. İyi calışmalar

Gönderildi : 27/03/2009 18:11

Paylaş: