Forum

HP DesignJet 510 fi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HP DesignJet 510 finishing job hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
439 Görüntüleme
(@ibrahimmuslu)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba,

Çalıştığım yerde hp designjet 510 model plotter kullanıyoruz. Cihaz network üzerinden çalşıyor. 

üç gün önce cihazın rulosunu talimata uygun şekilde değiştirdim. Kağıdı kalibre ettikten sonra sürekli kağıt cıkarmaya başladı.

Ethernet kablosu takılı iken kağıdı çıkaran mekanizma sürekli dönüyor ve ekranda finishing job yazıyor. Etherneti çıkarıp cihazı yeniden başlattıktan sonra normal bir şekilde çalışıyor faka tekrardan kabloyu taktığımda kağıt çıkarmaya devam ediyor.

Fikri olan veya daha önce bu durumla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Gönderildi : 04/03/2016 19:57

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba öncelikel bir firmware güncellemsi yapın. Sonrasında düzelmezse 444 71 71 den firek destek alarak telefonda sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/03/2016 00:17

Paylaş: