Forum

ILO 4 Hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

ILO 4 Hakkında

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
520 Görüntüleme
(@OmerUcler)
Gönderiler: 506
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

ILO 4 üzerine logon olduğumda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi farklı bir durum ile karşılaştım Böyle bir durumu nasıl aşabilirim. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

https://imageshack.com/i/nfsqb0j

Gönderildi : 21/03/2014 02:32

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Evet ilginç bir hata, firmware deneyin, bence düzelebilir. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2014 00:30

(@AykutSAFAK)
Gönderiler: 19
Eminent Member

Bios üzerinde Advenced Options / Service Options / serial number- product id. alanlarında bilgiler girilimi kontrol etmenizde yapmanızda fayda var  

Gönderildi : 11/04/2014 14:11

(@OmerUcler)
Gönderiler: 506
Prominent Member
Konu başlatıcı

Bios üzerinde Advenced Options / Service Options / serial number- product id. alanlarında bilgiler girilimi kontrol etmenizde yapmanızda fayda var  

Merhaba,

Sunucuya ILO dan da, powershell yada wmi üzerinden bilgi çektiğimde de yada sizinde bahsettiğiniz gibi RBSU üzerinden de baktığımdan da böyle bir durum ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim son firmware deneyeceğim ama yapacağım bu işleminde bu hatayı düzelteceğini sanmıyorum. Konu hakkında arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. 

Gönderildi : 12/04/2014 18:07

(@AykutSAFAK)
Gönderiler: 19
Eminent Member

Merhaba,

Sunucuya ILO dan da, powershell yada wmi üzerinden bilgi çektiğimde de yada sizinde bahsettiğiniz gibi RBSU üzerinden de baktığımdan da böyle bir durum ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim son firmware deneyeceğim ama yapacağım bu işleminde bu hatayı düzelteceğini sanmıyorum. Konu hakkında arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. 

sunucunun uzerinde ilo default bilgiler ve serial no product bilgileri bulunan bir etiket vardır bunu kullanarak daha once yazdigim menuden dogru bilgileri girebilirsiniz. vmi powershell ilo hepsi o alani okuyor dogru bilgileri girdikten sonra sorun olmaması lazım.  

Gönderildi : 22/04/2014 13:52

Paylaş: