Forum

Hp ProLiant DL380 G...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hp ProLiant DL380 G5 Raid Card Problem.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
719 Görüntüleme
(@osmanacar)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar;

Elimde Hp ProLeant DL380 G5 Sunucu Var Lakin Raid Card Yanmış Durumda ve sürekli Disk Hatası Alıyorum. Bu Makineyi Raid Card Olmadan Çalıştırmam Mümkünmüdür Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim Teşekkürler.

Gönderildi : 11/04/2013 14:36

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4302
Co-Helper

Onboard controller spec.'lerinde yok görünüyor min. P200 serisi pci-x controller gerekli (giriş model Raid 5 desteklemiyor, dahili controlcüler gibi)

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/04/2013 16:11

(@osmanacar)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Evet İbrahim Hocam Bende Bakıyorum ama bir türlü bulamadım illa raid yapısı istiyor hani dedim raidsiz kullanabilirsek en azından parça bulana kadar kullanırız ama nafile yok gibi görünüyor Teşekkürler İlginiz için.

Gönderildi : 11/04/2013 17:28

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4302
Co-Helper

Anakart üzerinde SATA/SAS port görünmüyor.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/04/2013 17:58

Paylaş: