Forum

hp pavilion TX1000 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

hp pavilion TX1000 Recovery cd lazım

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Selamlar.

İşletim sistemi çökmüş hp pavilion TX1000 (tx1419nr) tablet pc ye yeniden kurulum yapmaya çalışıyorum, F11 ile recovery işlemini başlatıyorum %13 de bekliyor, donmuyor ama %13 de geçemiyor bir türlü. Sanırım recovery bölümüde bozulmuş, recovery cd si de yok.

Recovery cd sini en uygun fiyata nereden bulabilirim. Forumda aynı modelden kullanan arkadaşlar var ise recovery cd sinin kopyasını istanbul içi gelip elden alabilirim.

İşletim sistemi windows vista.

Teşekkürler.

Gönderildi : 27/09/2009 04:04

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Hp Türkiye'den talep edebilirsiniz maliyet bilgisini size bildirirler zaten  veya hp destek hizmeti veren farklı bir kurumdanda talep edebilirsiniz.Forum v.b paylaşım sitelerindede yer yer bulabilirsiniz ama sağlıklı bir recovery ;DVD olabilmesi için HP TR doğru tercih olacaktır.

Gönderildi : 27/09/2009 16:43

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Selamlar,

Problem Recovery cd den kaynaklanmıyor anladığım kadarı ile, recovery cd si hp den şu an için sipariş geçmedim henüz, ama bir kaç güne geçerim.

Hp teknik destek ile görüştüm, recovery bozuk olsa mavi ekran hatası veriyormuş, hdd den olabileceğini söylediler bende bios tan hdd test tool u çalıştırdım başlamasıyla fail hatası verdi, hdd deki sorundan tam emin olmak için hdd yi biçimlendirip win xp pro 32 bit işletim sistemi kurdum, kurulum bitene kadar herhanği bir sorun vermedi ama kurulum bittikten sonra iaçılışta mavi ekran hatası veriyor ve güvenli modda da hiç bir şekilde açılmıyor.

Hdd yi söktüp usb dönüştürü ile usb den pc ye bağladım, bu şekilde çalışmasında herhangi bir soruna rastlamadım. Windows üzerinden hdd testi yapmak için hangi programları önerirsiniz.

Gönderildi : 30/09/2009 03:08

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Hiren cdsi içerisinde test toolları bulunmakta, internetten temin edebilirsiniz.

Gönderildi : 30/09/2009 10:32

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Hiren cdsi içerisinde test toolları bulunmakta, internetten temin edebilirsiniz.

Hiren cd içeerisindeki test toollar dos üzerinden çalışıyor brnim bildiğim

Gönderildi : 30/09/2009 13:27

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Harddisk problemli yeni harddisk taktım denemek için işletim sistemi (xp) kurdum problem yok, çalışıyor. Problemli olan harddisk' i usb den pc ye bağlayınca sorunsuz kullanılabiliyor, sadece işletim sistemi kurulduğunda işletim sistemini açamıyor, ne gibi bir sorun olmuş olabilir ve çözümü varmı ?

TX1000 (tx1419nr) tablet pc recorvery cd si bulamadım hp den sipariş geçecegim, İleride benim gibi tx1419nr recovery cd ihtiyacı olanlar bana forum üzerinden ulaşarak benden kopyasını temin edebilirler.

Teşekkürler.

Gönderildi : 01/10/2009 23:18

(@webgezgin)
Gönderiler: 2
New Member

Harddisk problemli yeni harddisk taktım denemek için işletim sistemi (xp) kurdum problem yok, çalışıyor. Problemli olan harddisk' i usb den pc ye bağlayınca sorunsuz kullanılabiliyor, sadece işletim sistemi kurulduğunda işletim sistemini açamıyor, ne gibi bir sorun olmuş olabilir ve çözümü varmı ?

TX1000 (tx1419nr) tablet pc recorvery cd si bulamadım hp den sipariş geçecegim, İleride benim gibi tx1419nr recovery cd ihtiyacı olanlar bana forum üzerinden ulaşarak benden kopyasını temin edebilirler.

Teşekkürler.

selam banada hp pavilion TX1000 Recovery cd lazım arkadaşlar rica etsem elinde olan bir arkadaşımız bana bir kopyasını verebilirmi veya bir download linki olsa çok iyi olur.

teşekkürler.

Gönderildi : 07/04/2010 15:39

Paylaş: